Adrialand

Hodnocení:

CK Adrialand

Logo CK Adrialand

Logo CK Adrialand

Brněnská cestovní kancelář Adrialand patří mezi specialisty na zprostředkování a organizaci zájezdů do Chorvatska, Černé Hory a Itálie. Tým pracovníků cestovní kanceláře Adrialand připravuje pro své klienty každý den aktualizovanou nabídku last minute zájezdů. CK Adrialand nabízí svým klientů klasické pobytové zájezdy, pobytové zájezdy pro skupiny, zimní a letní dětské tábory, zájezdy s ezoterickým programem a také samozřejmě zimní lyžařské zájezdy. Proti úpadku je cestovní kancelář Adrialand pojištěna u pojišťovny Union.

 

CK Adrialand - destinace

Cílem zájezdů cestovní kanceláře Adrialand je během letní sezóny Chorvatsko, Itálie, Černá Hora a Slovinsko. Pro skupiny jsou v letních měsících připraveny zájezdy k Jadranu. Během zimní sezóny si můžete s CK Adrialand jet zalyžovat do Itálie, Rakouska, Slovinska a Francie.

 

Kontakt:

 

CK Adrialand pobočka Brno

Údolní 11

602 00 Brno

 

tel.: +420 542 321 332

fax: +420 542 211 628

 

e-mail: info@adrialand.com

 

Po – Pá: 8:00 – 19:00

So: 9:00 – 13:00

 

www.adrialand.com

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Adrialand

13.07.2017 19:47 L.Martinek    
188.244.61---

Mobilhome kemp Mia Biograd 2017 Dobrý den, právě jsme se vrátili z dovolené v Biogradu. Kupovali jsme na Hyper slevách jako last minute bez jídla, doprava autobusem a odjížděli s tím, že za tu nezvykle nízkou cenu jsme čekali nějaký zádrhel, ale kupodivu jsme byli velmi mile překvapeni. Pěkný čistý mobilhome s nadstřešenou terasou, krásná sprcha s teplou vodou a čistý splachovací záchod. Kuchyň velmi dobře vybavená - varná konvice, 4-plotýnkový plynový vařič a veškeré základní vybavení k vaření. Sítě ve všech oknech a klimatizace. Asi polovina mobilhomů je starších a druhá je novějších. K moři-pláži cca 300 metrů. Doprava tam z Brna dobrá. Zpět byl horší bus i trasa, ale dalo se to vydržet. myslím, že za tu cenu to byla opravdu výborná dovolená a doporučil bych zejména rodinám se dvěma dětmi. Komunikace po telefonu i s delegátkou na místě, byla dobrá. (jen horší bylo se na začátku vůbec dovolat do CK) Za přístup a organizování zpětné dopravy až na naše nástupní místo pak musím pochválit paní Lucii Kulíkovou. Díky velkým zpožděním některých busů to mají dispečerky mnohdy opravdu složité.

20.06.2017 11:19 Ivana
---.justice.cz

Již při telefonické komunikaci arogantní paní, že ona je šéfem a že si bude vyřizovat co chce a kdy chce...Bože, ani jsme si zájezd neobjednali...raději.

09.01.2017 11:12 Pavel Novák
---.178-40-147.t-com.sk

Podvodníci,nic horšího jsem za 30 let nezažil,místo hotela s pp ve Vodicícha jen ubytovna bez pp,katastrova!!!

18.08.2016 14:42 MP    
---.budejovice.npu.cz

S Adrialandem jsme byli dvakrát a jedeme potřetí. Ovšem chceme od nich jen dopravu a zajištění apartmánu. Chodíváme na klidnější místa a nechceme se vracet na obědy a večeře. Vše bez problémů, až na loňskou cestu zpět, kdy autobusák zjistil, že nejde topení a poprvé za sezónu se citelně ochladilo.

15.08.2016 15:23 Lída a Miro
---.broum.net

Adrialand šlak bi vas trefil poprví a naposled Biograd je krásnej, strava největší humus co jsem kdy jedla Česká kuchyně ryže a řízek,bramborová kaše a plněné papriky pití průhledná štáva a to vše v penzionu Tomi. Škopek na stole a do toho se vyhazovali zbytky jídla,cesta tím autobusem katastrofa totální propadák, ubytování od 7 rána až do 14:00 jsme čekali až se uráčej nám uklidit mobilhome na koupelnu a záchod zapoměli takže na konec jsem si musela uklidit sama na jído jste šli jakobi do bufetu i v bufetu je lépe kuchařky chtěli zavolat na lidi co bili ubytovany v penzionu policajti hahah k smíchu,lidi se tam začali hádat kdo vás živí my vás živíme my turisti no prostě není co už ktomu dodat Adrialand humuuu!!!

09.08.2016 20:05 f dvorak    
---.necoss.net

adrialand nidy

20.07.2016 12:13 Petra Klementová
---.mvcr.cz

Ve dnech 2.7.- 9.7.2016 jsme bylysmanželem na svatební cestě s CK ADRIALND v Biogradu na Moru. Penzion TOMI? KATASTROFA.Delegátka byla neinformována a zmatená jak beruška v létě po celou dobu pobytu. Pokoj přímo v podkroví,takže nedýchatelno. Klimatizace k tomuto apartmánu nešla dokoupit. Při příjezdu to na chodbě v podkoroví po úklidu smrdělo,jak kdyby tam chcíplo hejno myší. Strava ucházející. Jinak Biograd je nádherný. Cesta zpátky ? HOROR !!! Při odjezdu měla být vrácena kauce,kterou od nás (nejen od nás) vybrala naše delegátka,která ji poté předala dále(prý z důvodu,že u sebe nesmí mít tolik peněz). Chorvatská delegátka ji ovšem utratila,takže došlo na problémy. Lidé odmítli odjet,dokud jim nebudou peníze vráceny. Ani senim nedivím.U některých rodin činila kauce 160 EUR. Peníze musela nakonec vrátit CK. Náš poznatek ? S CK ADRIALAND již NIKDY více. S pozdravem KLEMENTOVI z Ústí nad Labem.

29.04.2016 10:57 Jana    
---.147.230.94.awnet.cz

Děkuji za příjemně strávený týden v Bašce Vodě, skvělá kombinace hor a moře ,pohodlné bydlení v penzionu Belmondo, strava připravovaná českým kuchařem (díky Pepo),počasí ,jako na objednávku.Drobné nedostatky prominuty.

03.04.2016 18:39 Oxy    
---.net.upcbroadband.cz

S CK Adrialand jsem byla několikrát v kempu Sabbiadoro a byla jsem vždy velice spokojená. Děvčata v CK příjemné a karavany byli v dobrém stavu a čisté. Kemp jako každý jiný s restaurací a obchodem. Moře čisté a v okolí je lunapark a aquapark.

21.10.2015 21:27 Alena    
---.net.upcbroadband.cz

Pag, penzion Belveder, září 2015. Pag je krásný ostrov, který jsme naštívili s naprosto Nesolidní CK AdriALAND. Ubytovali nás v ložnici majitelů penzionu, v malých nevyhovujících prostorách plných špíny - reklamaci neuznali a tvrdí, že jsem byli v pokoji č. 18- vchod byl mimo penzion, společný s majiteli. Nepomohlo ani nafocení skutečnosti, CK tvrdí naprostý opak toho, co jsme tam absolvovali. Vrcholem všeho je, že cesta tam byla po jiné trase než zpět, všichni víme, že tam jsme nejeli přes Slovensko a Maďarsko, ale přes Rakousko, a i tu cestu CK popírá. Varuji všechny lidičky před takovou cestovkou, která si pronajímá penziony, kde se strava vydává u vchodu na WC, servíruje se na oprýskaném otlučeném nádobí a každé jídlo se opakuje v průběhu týdne minimálně 2x. Poskytuje sice levné zájezdy, zato však musíte počítat s tím, že budete v pokoji, kde když chce jeden projít ven, musí druzí dva být na posteli a nebo aspoň v uličce mezi postelemi, v pokojích nejsou ani židle, o stolku nemluvě. Reklamace nebyla uznána, takže si dejte pozor hlavně na ubytování v pokoji č- 18- je to ložnice majitelů se vchodem přes jejich předsíň s jejich ústředním topením. Delegátka nic řešit nechce, dle její informace penzion ještě není nejhorší -horší si už představit neumíme, i tenhle by měl být zdarma. Hrůza a nikdy více ADRIALAND!!!

07.10.2015 20:16 Markéta    
---.tmcz.cz

Zdravím, já a mí kamarádi jsme s touto cestovkou jeli už několikrát a vždy jsme byli spokojeni. Proto mě zde překvapují negativní názory na tuto CK. Byli jsme v Chorvatsku i v Itálii, kde jsme vyzkoušeli kemp (Lignano Sabbiadoro v Itálii), ale i různé hotely a penziony (např. Belmondo v Bašce Vodě nebo hotel Angeli ve Vodicích), a nemůžeme si opravdu na nic stěžovat. Příští rok možná vyzkoušíme jinou destinaci, uvyžujeme nad Slovinskem, protože je celkem blízko a dle fotek to tam vypadá moc hezky.

30.09.2015 13:01 Alena    
---.cust.vodafone.cz

Byli jsme letos s touto CK v apartmanech v Caorle a muzeme doporucit. Vse probehlo v poradku v CK i s mistni agenturou. Caorle doporucuji vsem milovnikum historie a more!

30.09.2015 10:42 Milena    
---.tmcz.cz

od 4.9. až 20.9.2015 byli na skupinovém zájezdu 31 osob na dovolenou v Bašce Vodě , Penzion Belmondo přes cestovní kancelář Adrialand Brno. Všichni jsme byli velmi spokojení jak s organizaci tak se skvělým personálem penzionu Belmondo. Poděkování patří delegatce Vlastě, super kuchaři Pepovi i správci Markovi .Určitě se příště opět obratime na cest. Adrialand Brno. Za 31 spokojených účastníku zájezdu Milena

17.09.2015 21:04 Mirka    
---.126.broadband4.iol.cz

Už nikdy více. Kemp Lignano Sabbiadoro karavany. Spousta zamlčených informací, které kdyby cestovka uvedla v popisu zájezdu, tak jim tam nikdo nepojede. Naprosto zkažená dovolená. Kdo jedete poprvé do karavanu, počítejte s tím, že si po sobě budete vyvážet splašky ze dřezu a chemický záchod, chuťovka. Karavan neuklizený, všude prach, jídlo hrůza, vařili v polních podmínkách, suroviny dovážené, neustále rozmražený chleba k snídani, sladký čaj, většina jídla přesolená, z pytlíku apod. Největší katastrofa, že se jídlo vydávalo pouze do půl hodiny, jinak bylo již vyhozené a měli jste smůlu. Takže z pláže (cca 15 min) rychle s dětmi zpět na jídlo, neustálý stres, zda to vůbec stihnete a dostanete jídlo. S parkovacím místem vedle karavanu, jak je v popisu zájezdu slíbeno, nepočítejte. Karavany nalepené jeden na druhém, někteří museli dávat auta i mimo kemp. My jsme během týdne přeparkovávali asi 5x na jiná místa. Dále pozor na čas příjezdu, pokud dorazíte (jako mi) až po půl sedmé (čas příjezdu byl stanoven 16 až 19 hod) jste bez večeře!! Vyhozeno.A vaší reklamaci se vám pak ještě vysmějí. PS. Ještě něco, za co samozřejmě cestovka nemůže, ale připravte se na to - vezměte si hooodně repelentů, komárů je tu požehnaně. Jediná pozitiva - pěkná pláž a moře, velmi příjemná a ochotná delegátka, litovali jsme jí, že pracuje pod takovou cestovkou a musí řešit hrůzy. Jinak ti, co byli ubytovaní ve stanech na tom byli mnohem hůře - plesnivé, roztrhané stany... Zkrátka, CK Adrialand - NIKDY VÍCE!!

07.09.2015 07:53 Michaela    
---.tmcz.cz

Perfektní dovolená! Jak se říká, za málo peněz hodně muziky. Byla jsem s kamarádkama na dovolené na ostrově Pag v kempu Porat. Bydlely jsme v bungalovech - jednoduché vybavení, ale všude čisto. Delegátka, paní Irena byla skvělá. Ochotná, poradila s výlety a vše měla hezky zorganizováno. Jídlo (měly jsme plnou penzi) bylo sice bez možnosti volby a žádné chorvatské speciality, ale jak už jsem psala, vzhledem k nízké ceně pár tisícovek za ubytování, stravu a dopravu autobusem se to dalo čekat. Navíc v srpnu. Dokonce jsme uvyžovaly i o prodloužení pobytu, bohužel ale nebylo volno. Příští rok pojedeme určitě znovu.

04.09.2015 08:19 LENKA
---.tmcz.cz

Tak jsem bohužel taky naletěla. Musím souhlasit, že s touto CK ADRIALAND už nikdy víc. Koupily jsme si ubytko v kempu mia, mobilhome údajně pro 6 osob nás tam bylo 5 a katastrofa. Lůžka měli asi 60cm, pouze do 75kg. To na ně nikdo nesměl lehnout jinak by jsme platily poškození, tak nám nezbylo nic než ležet venku na terase jako bezdomovci. delegátka nám řekla že s tím nic neudělá ať si zavoláme do čech do CK kde samozřejmě nikdo telefon raději nebral. A to ani nemluvím o všem dalším. Hnus,hnus, hnus Do Dnes s námi nikdo nemluví. Za ty prachy jsme jako somráci chrápali na terase týden. Paráda proč ne. Už nikdy víc

03.09.2015 10:49 Věra    
---.klfree.cz

Dobrý den vrátily jsme se z kempu Adria v Itálii,dovolená bezva paní delegátka ochotná vstřícná odpovídalo ceně užily jsme si to.Jediné co mnou otřáslo byla paní z cestovky tady v čechách.Zaplatila jsem pro sebe a dvě vnučky cestu z Prahy kdy nám byl zaplacen autobus studentagenci z Prahy do Brna což je v pořádku,ale potom.Přijela jsem do Brna kde nás měla převést z jednoho autobusového nádraží na druhý pracovnice cestovky.Stála jsem tam z holkama zavazadly a čekala až na nás dojde řada paní z cestovky bez jakéhokoli seznamu vykřikovala že se jí vejde do auta ještě jeden proto jedna paní nastoupila a já dál čekala,po návratu se paní z cestovky rozkřikla že už má převést jen dvě osoby že není taxík tak že vezme bud jen děti nebo mne a jedno dítě asi dáma nebyla normální nechat dítě v Brně na ulici třeba to tak sama dělala,nedohadovala jsem se a zaplatila jsem si taxík.Jinak všechny ostatní pracovnice cestovky jak při odjezdu tak po příjezdu velice milé ochotné jak jedna zatrpklá dáma zkazí dojem

24.08.2015 19:37 Mirek    
---.tmcz.cz

Pres adrialand kopem zajezd do cerne hory a katastrofa..proste vyhozene penize

23.08.2015 10:57 Tomáš    
193.86.92---

Lignano Sabbiadoro silný podprůměr. patřili jsme mezi ty, co měli karavan tj. alespoň stabilní zázemí. Karavan byl velký, dobře zařízený, jen na to, že je dva roky starý, tak dost věcí už nefunkčních. úklid nic moc, všude prach. Karavan vedle karavanu, žádné soukromí. Chudáci ti,co ho měli i stanu se stravou. strava - no už ne více. vše se v vozí z ČR kromě vajec tj. jíte to nejlevnější, vše zmrazené (dokonce ani čerstvé pečivo není, protože i chleba postupně rozmrazují), když bude na dva týdny, tak se to každý týden opakuje. pro děti nemají ani kečup. maso často tlusté. i ve vedrech tučná jídla. na druhou stranu většinou chutné. chudáci lidi ve stanech. měli tam plíseň, při dešti jim tam teklo. když se sejde více lidí v karavanech, co přijeli autem, tak také můžete mít auto mimo kemp. rozhodně tam není žádné místo. na pláž je to minimálně 15 minut pěšky.

20.08.2015 00:00 Pepa a Hanka    
---.dragon.cz

V neděli jsem se vrátil s rodinou z dovolené z Povljany-ostrov Pag,kemp Porat chatičky. Dovolená super , osazenstvo také, delegátka pohodářka,v kempu klídek krom našich 2 ratolestí, jídlo dobré. V kempu wifi a plácek pro děti, pláže pěkné.. S cestovkou spokojená spolupráce.Nebránil bych se za stejných podmínek vrátit zase za rok na stejné místo:-). Děkuji

19.08.2015 19:23 Natty    
---.9.broadband4.iol.cz

Byly jsme podruhé s Adrialandem v kempu lignano Sabbiadoro,opět krásná dovolená,karavany jsou super a že auto nemužete mít u karavanu? no,tak ho máte 20m od karavanu,jak tu bylo psáno,vždyt ho nemusím mít u vchodu do karavanu. co je ale fakt,že letos nás velmi svím chováním dostala paní delegátka,loni tam bylo užasné děvče,to letos se moc nevydařila. Karavany loni luxusně uklizené,zato letos hruza.Takže jsme to jasně paní delegátce vysvětlili,že takhle to asi nepujde.Lidi si platí dovolenou a ne aby jsme tam běhali s hadrem. Jinak se nám tam moc líbí,hlavně dětem.Animační programy,cvičení na pláži,městečko je nádherné i v kempu se dodržuje klid a pořádek,čisté sprchy i toalety.jen ta delegátka byla dost mínusová,ale tím si přeci nebudeme kazit dovolenou.Ta rok jedeme opět s Adrialandem.

17.08.2015 15:01 Katka    
---.209.broadband18.iol.cz

Včera jsme přijeli z Povljany-ostrov Pag,kemp Porat-stany s PP.Nadšení,stany fajn vybavené,lednice,vařič,regálky...vše v naprostém pořádku,jídlo výborné,velké porce,včetně pití,což jsem ani nečekala.Moře nádherné,pláže super,celkem kousek.My byli autem,tak jsme navštílili i jednu,vzdálenější pláž jednou,ale dostačující i ty blízko.Město Pag-13km moc doporučuji,obzvlášť večer-nádherné:-)Klidně bych jela s rodinou znovu:-)

16.08.2015 17:03 Karel    
---.134.broadband3.iol.cz

CHorvatsko-Tomi Takovej hnus jsem ještě nezažil-delegátka jen nad vším kývala hlavou jak oslík ano ano to je mi líto.Cimra bez okna to je jen v chodbě madrace hromada šrotu, upadlé dveře od wc a to jsme splachovali sprchou!Pokoj nad kuchyní od 5 hod.rachot vedle terasy kotec se psem smrad jak v prdeli.

11.08.2015 21:00 Leos    
---.client.rionet.cz

Byli jsme s touto CK v Martinsicuru v kempu Duca Amedeo v mobilhomech. Měli jsme dopravu autobusem, s dopravou mírné problémy, autobus starší, v polovině autobusu šla hůře klimatizace , ale vyřešilo se to. Řidiči trochu bloudili v Albě Adriatice ,nemohli najít dostatečně vysoký podjezd ale pak vše OK. Ubytování v mobilhomech není luxusní ale standartní , hlavně, že byla fungující klima, pitná voda, úklid proveden ale ne úplně důkladně, měla být i televize, ale nakonec nevadilo , že nebyla. Moře , pláž i počasí super. Delegátka slovenka, mohla říci , že do mobilhomu můžeme už po úklidu po obědě, my jsme šli až ve čtyři z pláže. Stravu jsme měli vlastní. Zpáteční cesta autobus poněkud hrčel, ale v Brně jsme byli na čas, bohužel pak jsme měli svoz a čekali jsme cca 3 hod než dojeli klienti z Chorvatska. Dle níže uvedených hodnocení jsem měl opravdu obavu co jsme to vybrali, ale celou dovolenou hodnotím kladně, ubytování příjemné hlavně s klimatizací a vlastní sprchou a WC, moře teplé a pláž blízko. Je pravda, že společné sociálky v kempu nic moc. Takže hodnocení průměrné , ale nebyl to žádný průšvih.

29.07.2015 06:29 Marketa    
---.166.broadband13.iol.cz

drvenik,apartman-spokojenostale misto 200metru od more bylo 500metru,klamne info. ale jinak spokojenost.Ale doprava busem otresna,ridici arogantni,obtezovalo je zavest nas az na misto,zastavovali az po5 hodinach na 15 minut,zachod v buse se dal pouzit jen s maskou,jinak na zvraceni,na zpatecni ceste ridili dva duchodci,strasne,nechapu proc si cestovka dela ostudu a nezmeni dopravce.

25.07.2015 00:00 Verča
---.nsys.cz

Byli jsme v kempu Sabiadoro v Itálii, v karavanu. Karavan opravdu hezký, luxusně vybavený. Čistotu si ale představuji jinak - nadobi i skřínky mastné, upatlané, po důkladném umytí už obyvatelné. Dle nabídky kanceláře jsme si naivně mysleli, že karavan bude v kempu umístěn na místě vyhrazeném pro katavany, nedaleko od bazénu, restaurace, obchodu... Omyl! Karavany jsou postaveny jeden na druhém, s minimálním odstupem, lemovany stany, takže o soukromí se nedá prakticky hovořit, parkování v žádném případě u karavanu, auto tam nezajede. Jelikož kemp je rozdělen na dvě části hlavni silnici a Adrialand má prostor až v zadní části menší z nich, do obchodu apod. je nutno projit přes celý kemp, k moři je to odhadem 600m. Pro každé asi čtyři karavany je přípojka, bohužel ne do každé je přivedena voda. Vodu do karavanu jsme čerpali ze společné hadice, která cely den ležela na slunci a napouštěla se z ní, jak voda do kuchyně, tak do záchodu. Za 19 tis. Kč bych čekala více. S touto cestovkou už nikdy nikam!

14.07.2015 17:43 Dominika    
---.163.broadband3.iol.cz

Byli jsme v Povljaně v kempu Porat v termínu 4.-11.7. a musím říct, že to byla naprostá bomba! Bydleli jsme v krásném a čístém mobilhomu, který měl i vlastní záchod a sprchu. Stravování jsme měli formou plné penze. Musím říct, že každé jídlo bylo skvělé a mohli jsme si přidat kolikrát jsme chtěli. Za to je u mně veliký plus! Další plus bylo to, že v mobilhomu tekla pitná voda. Z domu jsme měli nabalené tanky takže bylo fajn,že jsme si nemuseli kupovat vodu v obchodě. :) Moře, které bylo pár minut od kempu nás také dostalo. Krásné a čisté, včetně pláže. Mimochodem pláží tam bylo plno, takže jste si mohli vybrat buď písečnou, obláskovou nebo s většími kamínky. Noční život byl skvělý i když bylo 12 hodin večer,řekli byste, že je 12 hodin dopoledne. Opravdu to tam žilo. Pro děti spoustu her. Prost paráda. Musím také pochválit naši delegátku Irenku, která se o nás hezky starala a byla nám k dispozici každý den. :) Tkže za mě plný počet hvězdiček. Jedinou nevýhodou byla úmorná cesta autobusem, ale to není chyba kanceláře. Přece jen s tím musíte trochu počítat, že to nebude uplně pohodlné, ale řidiči byli skvělí, pouštěli nám i filmy a zastavovali často. :) Takže za mě skvělá dovolená a určitě příští rok jedeme zas!!!

12.07.2015 20:21 Katka Nováková    
---.net.upcbroadband.cz

Když jsem si v dubnu kupovala zájezd do CHorvatska-Biograd na moru a potom četla recenze měla jsem hrůzu,co nás čeká.Byla jsem ovšem velmi mile překvapena.Cesta byla dlouhá,ale řidiči velmi příjemní,ubytování čisté,pohodlné a útulné,jídlo naprosto senzační a to mám děti velmi rozmlsané a paní delegátka Naďa je naprosté sluníčko.I díky ní byla naše dovolená báječná.Moc všem děkuji,už nebudu věřit recenzím a příští rok ráda pojedu zase s touto CK

23.06.2015 09:46 Lída    
---.72.broadband4.iol.cz

Biograd na Moru penzion anton hnus a strava v tomi o tom se nedá ani mluvit.Doprava unikum. NEDOPORUČUJÍ.

06.10.2014 11:53 Ivana    
---.ktknet.cz

V roce 2013 a 2014 jsme byly s touhle ck v Itálii. Byli jsme ubytováni ve stanu, jídlo jsme si vařili sami, vybavení stanu je dostačující. Byli jsme v kempu Sabbiadoro, sociální zařízení velmi čisté, pokud jsem dobře viděla tak je čistili snad 2 krát denně. Prostě jsme si užili dovolenou na 100 procent. Delegátky po oba dva roky byli příjemné a vstřícné. Za mne mohu jenom doporučit. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi. Příští rok se chystáme s touto ck vycestovat znova, ale ještě nevíme kam :-).

22.09.2014 07:23 Milada    
---.211.broadband18.iol.cz

září:Byla jsem s Adrialandem na Pag-Belveder.Cena odpovídá službám.Jídlo mi chutnalo,kuchařky vyšli vstříc.Čtvrteční ryba coby druhá večeře skvělá(velká porce-dvě ryby).A delegát Luboš-skvělý člověk,vyšel vždy vstříc.Cesta tam a zpět sice dlouhá,ale řidiči byli super,dostatek zastávek na protažení.Prostě dovolená je taková jakou si ji uděláme,ale kdo chce hledat chyby vždy je najde,ale snad si jedem odpočinout načerpat sílu a ne hledat drobné chybičky.Já osobně byla spokojena.

16.09.2014 10:21 Radka    
---.nemocnice-vs.cz

5.9.2014jsem byla poprve s cestovkou Adrialand s rodinou na dovolené v chorvatsku a byli jsme nad míru spokojeni.Ubytování penzion Belmondo super,jídlo taky,takže spokojenost za dobrou cenu

29.08.2014 08:52 Angelika    
---.net.upcbroadband.cz

Byla jsem v roce 2013 v červnu a 2014 opět v červnu v Baško Polje ...Nemám žádnou výtku naopak byla jsem spokojena..Delegát Honza nám vyšel ve všem vstříc...Ted v září chci jet znovu na poslední chvíli ,ale bude změna místa Biograd...Tak uvidíme jak se mi bude líbit ..

28.08.2014 11:33 Iveta k.    
---.tmcz.cz

Byli jsme loni,,recenzi jsem psala na jiných stránkách..Nemůžu si stěžovat..cena odpovídala službám.Léta jsme jezdili autem..do soukromí,loni poprvé autobusem a s CK,protože jsem jela sama s dcerama.Nevím jak si kdo představuje cestu autobusem.Soudný člověk uzná že cesta je dlouhá--ale přežít se dá.Jídlo bylo normální,ubytování skromné a v pohodě(Pag.Belveder)Zažila jsem lepší..ale za jinou cenu..a taky horší.Každý by si měl uvědomit,ža za cca 5000.- včetně dopravy a jídla by nejel ani na Mácháč...Pokud chce luxus..musí si připlatit.Ale jak už někdo psal..typický čech chce ::za málo peněz..celý orchcestr::Přitom ještě před pár lety byl rád když někde u stanu rozpižlal konzervu a al si k ní tvrdý chleba z Čech...ale dostal se k moři No..letos jedem opět za týden na Pag..a jako loni je komunikace s CK vpořádku a bez jakýchkoli problémů.Dovolená je taková jak si ji chcem užít...když budu chtít ..najdu chyby všude.Je to prostě v lidech ..

21.08.2014 09:47 Věra + Radka    
---.41.broadband11.iol.cz

V neděli 17.8 jsme se vrátily z campingu SABBIADORO, kde jsem byly i s malými dětmi ubytováni v karavanu - odpovídal přesně tomu co slibovali a tak si nemůžeme vůbec na nic stěžovat - měli jsme velmi milou a ochotnou průvodkyni paní Evu Šebestovou -s takovou ochotou jsme se ještě nesetkaly - vždy byla po ruce a usměvavá - když jsme chtěly jet s dětmi na výlet odvedla nás na zastávku autobusu nebo s námi jela i do přístavu a nakoupila lístky - hledala pro nás výhodné a nejlevnější spojení - touto cestou bychom jí ještě jednou chtěly poděkovat a doufáme, že se s ní příští rok opět sejdeme.

17.08.2014 10:19 xxxxx
---.173.broadband6.iol.cz

Objednán zájezd přes Bránu slev. Objednaná rezervace na určitou dobu u CK. Zaplacené vouchery zaslané do CK Adrialand. Rezervace od CK Adrialand zrušena, výmluva na ukončení smlouvy. Peníze nevráceny, Brána slev nekomunikuje. CK Adrialand se vymlouvá že nebyla smlouva uzavřena i když peníze byly zaslány podle pokynů CK na účet Brány slev. Podle mě po zaplacení finanční hotovosti je to jako uzavření smlouvy s CK. Zatím nemáme nic, zájezd ani peníze. Neobjednávat, nejezdit !!!

28.07.2014 08:44 Radka    
---.nembv.cz

Právě jsme se vrátili z dovolené z Itálie z kempu Parco Capraro. Kemp krásný, super pro děti. Bazén čistý. Ovšem než vám ukáží ubytování pro CK Adrialand. Ostuda.Poloha stanového městečka CK v kempu s porovnáním s ostatními nám připadalo jako ADRIA-ghetto. Stany byly postaveny těsně vedle sebe, absolutně nezajištovaly ani minimum soukromí.Úvodní šok nás potkal hned při ubytování, kdy nám delegátka sdělila, že budeme stan užívat s další, pro nás cizí rodinou (obě rodiny jsme měli zaplaceno neobsazené lůžko!!! Po důrazném odmítnutí, druhá rodina měla přidělen pouze stanový přístřešek a za dva dny se odstěhovala do apartmánu, což bylo její velké štěstí. Stany byly z části plesnivé, náš například nešel vůbec zavřít. Ovšem největší problém byl při dešti, do stanů zatékalo a to i do obou ložnic. Některé stany byly málo vypnuty, pokud v noci pršelo, muselo cca každé dvě hodiny vylévat voda!!! Delegátka Natálie byla velmi ochotná, vše poradila, zařídila (co bylo v jejich silách). Majitel kempu říkal, že CK ADRIALAND je tam letos poprvé a také naposled, že si nenechá kazit dobré jméno kempu. Člověk od zájezdu pod stan nečeká žádný luxus, už jsme byli pod stanem jak my, tak i ostatní účastníci, ale nikdo, včetně delegátky nezažil takovým způsobem stany postavené. Jídlo bylo dobré, porce velké. Měli jsme štěstí na spoluúčastníky zájezdu, tak jsme si dovolenou nakonec užili.

13.07.2014 20:45 mili    
---.cust.termsnet.cz

Kemp Porat-naprostá spokojenost,stany na přespání dostačující,strava super,soc.zázemí čisté...určitě doporučuji.

18.06.2014 16:13 janik
---.178-41-177.t-com.sk

fuuha ludia docela ste ma vystrasili s adrialand odchadzame 20.6 na ostrov pag do povljany vila babsy a uz sa bojim :( hlavne aby netiekla slana voda z vodovodu to by ma uz asi zabilo celkom duufam ze to vooobec nebude pravda co tu pisete lebo ma slahne prepana prosim vas upokoji ma niekto?? taham tam rodinu a nechcem zazit vycitky

18.05.2014 15:36 Maknya    
---.net.upcbroadband.cz

Nechápu, jak si lidé mohou na tuto cestovku stěžovat!! Byla jsem s ní v Biogradu na Moru v kempu Mia ve stanu. Cesta autobusem je naprosto snesitelná (nevím co lidé očekávají od jízdy busem). Ubytování také vynikající. Stany čisté a pohodlné. Strava (plná penze) taky naprosto bez problémů a to jsem v jídle velmi vybíravá. Delegát i správce kempu na výbornou. Oba ochotní a se vším poradí. Podle mého názoru výborná dovolená! Kolem nás jak důchodci tak rodiny s dětmi a nikdo neměl sebemenší problém. Myslím že tato dovolená by mohla stát i větší peníze než za ni chtějí. Letos v září jedu s touto cestovkou znovu. Rezervace přes internet a vše také bez problémů.!! Takže já mohu jen doporučit.!!! ;-)

07.03.2014 22:07 Helena    
---.netdatacomm.cz

Většina tu hodnotí kempy a penziony, ale když chcete vyšší standard, máte jet třeba do apartmánu. Na jejich stránkách jsme si loni vybrali ubytování v apartmánu v Itálii, Silvi Marina, Green Marine a bylo to úplně super. Od informací na cestu, které nám poslali mailem, až po ubytování přímo u pláže a schopné delegátky. Za tuhle cenu to můžu jenom doporučit. Navíc jsme vychytali slevu 20 procent - super, spokojenost.

29.01.2014 17:37 Hanka Pavel    
---.eurotel.cz

Byli jsme s CK začátkem června r.2013,Chorvatsko Baška Voda,penzion Belmondo.Ubytování a strava bez chyby.Doprava přes Maďarsko byla zdlouhavá,ale vzhledem ceně zájezdu,to chápeme.S CK bychom jeli znovu.

04.01.2014 12:53 Ivana
---.net.upcbroadband.cz

Vím o tom své, CK nezáleží vůbec na klientech, proto poskytují tak špatné služby.Má však štěstí, vždycky s ní jede někdo poprvé neznající poměry, v současné době nabízí opět zlepvněné zájezdy na Zapakatelu.

02.10.2013 16:37 Eva    
---.221.broadband5.iol.cz

Vrátili jsme se v polovině září z Biogradu na Moru z penzionu Tomi. Chtěla bych CK i personálu v penzionu poděkovat za pohodovou dovolenou, která se nám opravdu povedla. Pokoje jsou docela prostorné, čisté, včetně povlečení a ručníků. Vybavení naprosto dostačující, moc toho na dovolené nepotřebuji. Strava byla velice chutná a porce dostačujíci. Pláž je pár minut od penzionu, moře je nádherně čisté, celá pláž je udržovaná. Dopravu hodnotit nemůžu, jeli jsme vlastním autem. Všude se najdou spokojení i nespokojení klienti, je to o lidech. Nám se dovolená moc líbila a příští rok bych klidně jela zase.

26.09.2013 11:03 Blanka    
---.adrialand.com

Nevím ..., co by každý chtěl... . My,Češi jsme tímto pověstní - - ZA MÁLO PENĚZ - HODNĚ MUZIKY...

17.09.2013 15:57 Lucie    
195.113.135---

Kemp MIA, Biograd na moru

17.09.2013 15:49 Lucie    
195.113.135---

Chorvatsko Kemp MIA...supééér dovolená...všechno je o lidech, příjemný vstřícný pan správce, který byl vždy po ruce, sympatický a milý delegát, který dokázal vyjít opravdu s každým..jídlo třikrát denně v dostačujících porcích, co víc si přát...sanitární zařízení čisté...jediná chybička...doprava...autobusem už nikdy, takže zas příští rok...takže dovolená naprosto odpovídá cenně a pokud chce někdo větší luxus ať si připlatí a jede jinam

16.09.2013 17:57 alena    
---.138.broadband12.iol.cz

těšila jsem se na dovolenou že si odpočinu a dcera také máme obě namáhavou práci ale po této dovolené jsme unavené ještě víc .Byli jsm v Baška Vodě penzion Belmondo - hrůza měli jsme mít pokoj s výhledem na moře bohužel jsme měli přímo pod oknama hlavní příjezdovou komunikaci o moři jsme si mohli nechat jen zdát .delegát mi na to řekl že mi koupí špunty do uší ,cokoli jsme po něm chtěli na nic neměl čas musel totiž pomáhat roznášet jídlo a ukízet nádobí .A ted ke stravě to jsem ještě nezažila jídlo bylo hrozné,porce hanba pomyslet a ve finále hoskové knedlíky byla šlichta která se nedala jíst a to mi věřte já se touto prací živím a kdybych toto dala lidem na talíř tak jsem okamžitě bez práce .doprava mě šokovala abysme jeli s CHorvatska do prahy 20 hodin to jsem ještě nezažila přes madarsko slovensko ,nechápu proč se 5 slovenských občanů nemohlo dopravit do brna jako mi všicni ostatní .organisace prostě nefungovala na profesionální úrovni.S touto cestovkou už nikdy a nikam .nedoporučuji !!!

15.09.2013 17:55 Ondřej    
---.net.upcbroadband.cz

Otřesná doprava, autobus z druhé světové, žádné místo pro nohy, cesta přes Maďarsko hrůza, delegát naprosto zmatený, samé zmatky, ubytování u hlavní silnice přes Baška Voda-40 aut za minutu. Už nikdy více u této CK!!!

08.09.2013 20:22 Jindřich    
93.99.137---

Moje první dovolená a stála za hovno už nikdy s touhle cestovkou.Cesta tam i zpět byla hrozná hlavně ta zpátky,autobus se jim porouchal tak řidiči ulomili větev udělali z ní kolik a narvali ho do díry která tam byla.Jídlo nebilo zrovna podle mích představ,a penzion taky,takže opravdu nedoporučuji stoji to za...

25.08.2013 17:55 silvia
62.197.198---

MY SME SA VRATILI Z DOVOLENKY CEZ ADGRIALAND-BIOGRAD NA MORU.UBYTOVANIE OTRASNE STRAVOVANIE V PENZIONE TOMI STRAVA PRISERNA A TO NEHOVORIAC O TEJ KULTURE STRAVOVANIA POD UROVEN..NIKDY VIAC CEZ CESTOVKU,,,ADRIALAND.

18.08.2013 22:01 Laura    
---.165.broadband2.iol.cz

CK Adrialand už nikdy víc. Delegáti se o své klienty vůbec nestará, naopak si připadáte, že obtěžujete.

18.08.2013 21:37 Lenka    
---.165.broadband2.iol.cz

Nejhorší dovolená jakou jsem zažila. Cesta autobusem trvala 19 hodin, protože se sváží lidé z různých měst a stále se jen čekalo. Přístup delegátů CK Adrialand byl příšerný. Delegátka Barbora na vše odpovídala NEVÍM a poslední den nám řekla, že je jí už všechno jedno, ať se o sebe postaráme sami, že se pořád na něco ptáme. Na fotografiích prezentují bazén, a přitom tam žádný není. A ještě se vám vysmějí, kde jste to sebrali. Ta fotografie tobogánu s bazénem je totiž z druhého konce ostrova!! Objevila jsem jídelníček z r. 2011 a veřte nebo ne, my měli ten letos zcela stejný??? Jídlo se dováží z Brna, no to jsem neviděla!!! V jídelně si po sobě umýváte skleničky, třídíte zbytky a ve várnici se šťávou plave zelená plíseň. Ubytování bylo asi nejlepší, ale pokoje musíte opustit v 9 ráno a do večera se plácáte někde po městě a ani se pak nemáte kde osprchovat. Jsem si jistá, že s touto cestovkou už nikam nepojedu. Lituji těch, kteří naletěli!!!

29.07.2013 18:28 Cestovatelka    
---.17.4.28.uvt.cz

Poprvé za dlouhou dobu,co cestuji po světě,píši recenzi.Nikdy jsem neměla potřebu se vyplakat ze zklamání z ck veřejně.Ne,že by vždy a všude bylo vše úžasné ale bylo to vždy únosné.Ck uvádí,že je specialista na organizování zájezdů,no to je tedy pro mě velký vtip-o nějaké organizaci opravdu nemůže být řeč.Dále špína ve stanech a delegátka,která ani pořádně nevěděla kde to vlastně pracuje,veškeré informace o destinaci,jsme si musely zjistit samy.Její odpověď byla,to po mě chcete moc.Nemyslím,že vědět odkud odjíždí autobus do vedlejšího městečka je moc,v kolik odjíždí a jaká je cena to pochopitelně taky nevěděla.Vše jsme přežily ale zlatá tečka zájezdu byla,že jsme čekaly v Brně 4 hodiny na odvozový autobus,to se samozřejmě múže stát,ale ck nebyla schopna ani zajistit ve velkém vedru vodu.Dost jiných Ck má pro tento případ stravenky.Jinak moříčko bylo bezva a počasí nám také přálo.Takže s ck Adrialand už opravdu nikdy.Pokud budou mít schopnější delegáty v destinacích,možná se to zlepší.

20.07.2013 14:16 Marcela    
---.wscnet.cz

Právě jsme se vrátili z dovolené z Itálie a opravdu horší CK jsme nezažili. Úvodní šok nás potkal hned při ubytování, kdy nám delegátka sdělila, že budeme stan užívat s další, pro nás cizí rodinou (o této skutečnosti nás nikdo předem v CK neinformoval, delegátka se však tvářila jako že je to normální, běžná praxe). Stan byl v podstatě vybydlený, žádné nádobí, prasklé matrace, špína). Delegátka přislíbila, že dá vše do pořádku, ale po týdnu zůstalo vše při starém. Jídlo normální až na každodenní týden starý chléb ke snídani, který se však na konci dovolené nedal již pozřít. Poloha stanového městečka CK v kempu s porovnáním s ostatními nám připadalo jako ghetto. Umístění bylo až na úplném konci kempu, stany vcelku těsně u sebe, žádné soukromí. CK Adrialand doporučujeme jen otrlým zákazníkům, kterým nevadí špína a lži.

16.07.2013 20:27 Karel    
---.tmcz.cz

Strašný přístup této cestovky. V neděli jsme přijeli z Itálie a v autobuse nebyl náš kufr. Někde cestou ho vyložili. Tak jsem čekal, že to bude cestovka řešit. V telefonu se mi velice nepříjemná paní málem vysmála, že ani náhodou nic dělat nebudou. Ať se staráme sami. Prostě strašné jednání !! Už nikdy !!

11.07.2013 20:20 Míra    
---.net.upcbroadband.cz

Tato zpráva je pro všechny co se chystají navštívit s tou to CK Adrialand dovolenou do Biogradu na Moru. NEVER MORE!! Totálně vybydlený apartmány kde vrže úplně vše na co si jen lze vzpomenout od dveří přes podlahu,okna,až po postele či palandy pro dospělé osoby-toto je vedeno jako čtyř lůžkový pokoj.-nedostanete ani toaletní papír. Po příjezdu na mě hned vypadli dveře od wc, druhý den tedy před 8h ranní!!! (po 12hodinách cesty)přišel opravář s izolačkou v ruce a divil se že ještě spíme,když jsou raňajky . Vrzající a kývající se palandu jsme si raději už opravili sami. Na balkóně chyběla část parapetu, ten byl opřený celou dobu vzorně v rohu . Na můj slušný dotaz, že máme 2 dospívající děti, které jsou již na palandu docela velké, a zda by nám nemohli vyměnit pokoj, neboť penzion nebyl plný jsem dostala negativní odpověď. Pak delegátka šla a raději přede mnou zamkla všechny ostatní pokoje-asi abychom se nepřestěhovali.Před barákem stojí 3 zahnívající zapáchající popelnice. Jídlo: katastrofa, jídelna se nachází v garáži ,stoly potažené umělohmotnými potrhanými ubrusy opravenými izolepou,kde se musí vystřídat spousta lidí i z kempu a dalších apartmánů,takže vás pořád někdo honí a určuje kdy musíte se najíst a to rychle.Kuchař,který byl zřejmě ještě před měsícem automechanik ,kterému to fakt ale nešlo,kombinace jídel jako např. plněné papriky s bramborovou kaší přelité rajskou, nejlevnější mražená zelenina Aro do polévky a něco jako plátek masa,rýže (byla za týden 4x)se mu nepovedla ani jednou a že pokusů měl dost,polévka stále ta samá obarvená voda z Podravky a tři nudle na hlavu,snídaně buď bílá přeslazená káva nebo zřídkakdy přeslazený čaj,(pokud vaše děti nepijí kávu mají smůlu-tady se to určitě naučí)jídelní lístek je pro srandu,záleží jak se mechanik- vlastně kuchař vyspí,delegát se stále usmívá a pozoruje jak se mu plní odpadkový koš hnusem, které mu tam klienti vrací.Potraviny jsou to nejlevnější a nejhorší co se v okolí dá sehnat (salám junior,sýr možná eidam,který se vám již na talířku rozpadá,chleba ,1máslíčko a 1 marmeládička) žádnou kreativitu co se jídla týče nečekejte, radím zájezdy zrušit a jet kamkoli jinak a hlavně ne sem. Nečekali jsme interhotel, ale tohle předčilo všechno.Hlavně kam se poděla chorvatská pohostinnost,kluk co vydává jídlo jen krčí rameny? Asi mají velké limity od CK Adrialand. Takže pokud jste si zaplatili pobyt s jídlem, tak radím vzít si s sebou alespoň nějaké jídlo z domova, nebo si dojít do restaurace, ale to si vezměte o hodně více peněz. Takže za naší rodinu- sem už nikdy!! S přehledem můžu říct, že tohle bylo nejhnusnější ubytování se vším všudy, co jsme kdy viděli, ale jelikož jsme to zaplatili předem, nemohli jsme změnit apartmán.

09.07.2013 17:05 Anna    
---.127.broadband6.iol.cz

Adrialand je podle mého ta nejhorší cestovka se kterou jsem se setkala, 1.7. 2013 jsem na jejich webových stránkách rezervovala zájezd do Chorvatska pro 5 osob, obratem mě měli na email informovat, jestli je zájezd volný, 5 dnů se vůbec nikdo neozval, volala jsem a řekli mi, že to pořád zpracovávají, pak jsem tam volala za další dva dny a velmi nepříjemná panií mi v telefonů řekla, že tam žádnou rezervaci nevidí, a tak jsem to s ni po telefon rezervovala ještě jednou, poté mi měla opět poslat email, aby zájezd potvrdila a opět nic.Volala tam i moje mamka a tam ji jiná paní řekla, ať se nebojíte, že rezervacejepotvrzena, a že smlouva přijde koncem týdne. Dnes mi a adrialand dvakrát volali, bohužel jsem telefon neměla u sebe, ale obratem jsem jim hned volala, nakonec jsem se dozvěděla, že náš zájezd prodali někomu jinému, a že se teda moc , domlouvají. Opravdu nedoporučuji, jednání opravdu příšerné, navíc negativními komentáři je zaplacený celý internet!!! Navíc nám paní Škvarilová odmítla dát telefón na svého nadřízeného a místo toho nám jen podstrčila email na infolinku, na kterou vám po zaslání dotazu nikdo neodpoví !

13.06.2013 12:13 Prášek    
---.steadynet.cz

Jak se tak dívám, plánujem s přítelem dovolenou, protože jsme oba studenti nemůžeme si dovolit nijak zvláště drahou dovču, tak jsem si dívala na slevové porály a našla jsem tam od CK Adrialandu Biograd na Moru (Penzion Tomi)a Bašku Vodu( není uveden název penzionu, nebo co to má být) tak bych se chtěla zeptat, pro kterou z variant se mám rozhodnout... našla jsem tedy ještě jednu dovču od Českého kormidla, ale ta se tež neteší dobrými recenzemi... prosím poraďte mi, kterou vybrat :) děkuji :)

13.06.2013 10:39 Šárka
---.tvtrinec.cz

Byla jsem se synem 31.5 2013-9.6 2013 s touto CK ADRIALAND v chorvatsku v Baška voda,a nemohu si na nic stěžovat,delegát i delegátka,vždy srozumitelně vše zodpovězela,i jídlo super,pokoje taky moc pěkné,personál ochotný...jen ta cesta,to byl očistec,přes Madarsko...nejhorší ovšem byl svoz BRNO-PRAHA,rozvoz...Chrudim,Pardubice,Hradec Králové...cca 5hod...někam jsme vezly jen 2lidi...když jsem požádala řidiče...zda muže zastavit na Černém mostě,kde by vystoupila 6lidí,řekl mi že z dálnice sjíždět nebude,což jsem vubec nepochopila,metro zatopené...a já se synem ještě pokračovala busem do Liberce...a pak do Desné v Jiz.horách...s jednání řidiče mi bylo do breku,jelikož Prahu neznám,tímto děkuji paní,která s námi cestovala a ujala se nás...

26.09.2012 20:40 Klára    
---.slavnet.cz

Pag 31.8.-9.9...Celkově mi přišlo,že jsem si neobjednala zájezd u CK, ale že jsem měla jen odvoz a ubytování. Odvoz z Brna víc jak o hodinu opožděný,cesta sice po Maďarsku,ale poměrně rychlá,samozřejmě bez delegáta a jakýchkoliv jiných informací. Po příjezdu ovšem další čekání na ubytování,na které nás vezla už místní chorvatka. Vila čistá,zařízená...podle popisu. K moři víc jak slibovaných 70m,ale žádná katastrofa. Pag se nám líbil. Stravu jsme měli vlastní.Ale delegátku jsme za 8 dní pobytu nepotkali, díky bohu, že jsme ji nepotřebovali. Poslední den nám přišla sms, kdy nám odjíždí autobus. Ani jsme nevěděli, kde si můžeme nechat kufry atd... Příště stejně takto můžeme jet autem a nebudem muset platit této CK vyloženě ZA NIC :).

04.09.2012 20:54 Marie    
---.net.zajelnet.cz

V neděli jsme se vrátili z Biogradu a s touto CK nikdy víc!! Penzion Tomi je největší humus,jaký jsem kdy zažila.Jídlo nechutné(když pominu kvalitu jídla,tak jsem si připadala jak na pionýrském táboře,kdo nepřišel přesně v 8,12,18 hodin,tak měl smůlu),pokoje ještě horší.Na pokoji postel,dva odrbané noční stolky a to je vše,žádná židle,nic! Když jsem si byla stěžovat do této CK,vedoucí postpubescetního věku mi řekla,že tam byla taky a jí se tam líbilo a i chutnalo!Zajímavé,všichni,kdo tam byli ve stejný termín s námi si stěžovali,ale hlavně,že jsou v CK všichni spokojení,jak dokáží odrbávat lidi.Slečna delegátka mi sama řekla,že to je katastrofa,tak si myslím,že to taky o něčem svědčí!!! Jak říkám,příště jedině přes moji mrtvolu!

26.08.2012 21:30 JanaRoman
---.opavskybezdrat.cz

S touto CK jsme byli letos v chorvatsku a už nikdy víc, zaplatili jsme za 3 dospělé osoby a dostali jsme 3 60cm matrace pod sebou jsme měli ještě palety na kterých měli držet ty matrace samozřejmě nedržely,byli jsme tam 2 rodiny ale byl jen jeden vařič stany úplně hnus už nikdy více

12.08.2012 21:53 petr
---.advnet.cz

kemp Mia + Adrialand+Biograd na moru NIKDY.Delegatky se o nic nestarají.Stany plesnive,děrave.Každe rano prazdne matrace,1 lednice na 17!!!stanů.Hned za stany asi 80m letní kino začinajicí v 21.30 ramus do pulnoci.Nabídka:lednice v každem stanu realita výše uvedena,písečna plaž Soline-písek tam je ale mezi kameny,tobogan a bazen zdarma- plati se 10 kun za3 jízdy varuji každeho před touto ck

21.07.2012 00:42 ilča    
---.cust.sloane.cz

Cena odpovídá kvalitě,ale je to dostačující pro ty,kteří chtějí být u moře a nejsou nároční.Měli jsme s dětma svůj program a vařili si sami,protože ceny potravin jsou podobné jako u nás.Byli jsme již s CK třikrát

16.07.2012 12:49 Marek    
---.hhtechnika.cz

Povljana (Pag), apartmán Babsy. Ubytování slušné klidné, strava plnápenze příšerná ala horší závodka. Vaření z nejlevnějších surovin nakoupených v místním makru, polévka ala mořská voda s nudlemi a glutamáty a stále stejné asimaso na 100 způsobů s různými přílohami, k snídani PAŠTIKA Aro na kterou bych se ani nepodíval natož ji koupit, marmeláda nebo výrobní salám z pilin - toto naprosto nevyhovuje mé představě plnépenze a draze placené. Delegátka Vám na začátku sdělí že tam pro Vás vlastně není, že je pro apartmány Lanterna a vše máme řešit s domácím chorvatem, ale nakonec byla ochotná, problém naštěstí nebyl. Dovolená byla celkově hezká ale ne jejich zásluhou, naštěstí vlastní doprava, takže jsme nemuseli řešit autobusy. Některé informace podané v CK jsou zavádějící až lživé (služby delegáta, vzdálenosti k moři nebo na stravu ve skutečnosti zhruba dvojnásobné, opuštění apartmánu 8h), reakce na dotazy nekvalitní nebo vůbec (Brno údolní). CK spíše nedoporučuji jako nepřílš seriózní.

29.06.2012 19:13 wenzel    
---.cust.selfnet.cz

pension lanterna povljana-od 15.6-23.6 autobusy v pohodě-apartman za tu cenu v pohodě-cestovka bez problému. pěkná dovolená

04.06.2012 21:10 Natálie
---.eurotel.cz

Jet pod stan, autobusem a stravou za 3-5 tisíc do Itálie nebo do Chorvatska a očekávat luxus, je hloupé. Byli jsme s adrialandem mockrát. Byly dobré kuchařky a také horší, chyběl delegát a nic se nedělo za strany CK ticho, ale při pobytovce ani nebyl potřeba. Takže bych nebyla tak záporná, protože ceny adrialendu umožní i lidem s malým příjmem, podívat se k moři.

29.04.2012 14:18 Renata
77.78.76---

Horsi CK neni,lzou od A po Z,v katalogu nic nesouhlasi s realitou,na vse cekate a pak se nestacite divit,lidi jestli muzete vemte si zajezd od jine CK,ja uz s nimi nikdy ani zadarmo,to co se nam s nimi stalo by ani nestacilo tady psat a nejsem jedina,tak krasne leto bez CK Adrialand

17.03.2012 23:00 Jan
---.208.orbisnet.cz

Četl jsem různá hodnocení,ale tady je příliš mnoho negativnich.Chtěl jsem si koupit zájezd ze slevového servru,ale i když záleží případ od případu,teď asi pojedu autem do soukromí na slepo a vyberu si na místě,nebudu čekat venku,třeba v dešti,až do večera

14.03.2012 14:51 Ibina
109.205.72---

Děs a hrůza,stany plesnivé a zatuchlé,delegáti k nenalezení,jednání CK jako když je obtěžujete.O jídle už radši nemluvím-polévka z pytlíku,okoralý salám...-Už nikdy bych s touto ck nejela ani zadarmo.

20.12.2011 11:11 Libuše
---.18.broadband16.iol.cz

Naprosto souhlasím se všemi z vás.CK Adrialand je opravdu nejhorší CK, kterou znám.Neochota delegátek a pracovnic CK je až neuvěřitelná. Platit s předstihem můžete, naslibují vám hory doly a pak se nemáte v tíživé situaci ani kam odvolat.Vinu svaluje jeden na druhého a nakonec se z toho vyvlíknou všichni. Při řešení reklamace mi paní Kulíková z CK odpověděla na mejl až po 3 urgencích. Takže s nimi už opravdu NIKDY NIKAM.

06.12.2011 14:10 Jana
---.jen.cz

Už několikrát jsme byli si odpočinout na hotelu Stará pošta ale co jsme zažili teď se nedá ani popsat. Nevím jestli nová paní provozní je majitelka ale personál od recepční až po obsluhu katastrofa proto už nikdy !!!

06.12.2011 14:04 jana    
---.jen.cz

už několikrát jsme byli

21.07.2011 10:43 Libunka    
77.48.99---

Pokud si zajuišťujete zájezdy v časovém předstihu,tak by jste neměli mít problémy,my byli s pracovnicemi CV vždy spokojeni.Bohužel,vybavení v destinacích je zastaralé a CK je neobnovuje a neinvestuje.Zvedlo by to jejich prestiž.Dají jen na stavěče stanů a těm je to jedno a nikdo je nekontroluje.

02.03.2011 11:05 Ludmila    
---.net.upcbroadband.cz

Přesně tak se ck Adrialan představila i mně.Žádná péče o své klienty se nedá očekávat.

17.02.2011 12:19 Denisa    
---.czech-tv.cz

Horší cestovka neexistuje, naprostá katastrofa! Naslibují hory, doly a realita je jiná od ceny až po lži na jejich stránkách, zkreslená fota, no prostě hrůza! Nidky a nikomu bych nedoporučila tuto CK! Nemluvím třeba o 12ti hodinovém zpoždění autobusu a čekání venku jako bezdomovci, není kde spát, protože jsou již ubytování noví klienti, kteří dorazí třeba v 7ráno, všichni spí a začnou se ubytovávat, no neskutečné!

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejhledanější cestovní kanceláře

CONDOR Cestovní kancelář se sídlem v Brně působí na českém trhu cest...
Logo CK Condor
Paradiso Cestovní kancelář se sídlem v Brně byla založena v roce 199...
Logo CK Paradiso
Hungariatour Cestovní kancelář se sídlem v Písku je specialistou na ...
Logo CK Hungaria tour
A21 Cestovní kancelář se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm působí na če...
Logo CK A21
Kellner Cestovní kancelář se sídlem v Písku působí na českém trhu ce...
Logo CK Kellner

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
(5/5)JK Bus (5/5)
Greece Tours (5/5)Datour (5/5)
Consultour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5)Hejkal Tour (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
Alexandria (2/5)SBV Trading (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5)Akvila Travel (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist