Akvila Travel

Hodnocení:

CK Akvila Travel

Logo CK Akvila Travel

Logo CK Akvila Travel

Cestovní kancelář Akvila Travel se sídlem v Olomouci působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1991. Cestovní kancelář Akvila Travel byla jednou z prvních českých cestovních kanceláří, která začala využívat charterovou leteckou přepravu, je uznávaným obchodním partnerem ČSA. Akvila Travel je také členem Asociace cestovních kanceláří. V nabídce cestovní kanceláře najdeme klasické pobytové zájezdy, adrenalinové zájezdy a také rezervaci a prodej letenek. CK Akvila Travel je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

 

CK Akvila Travel – destinace

V nabídce CK Akvila Travel nalezneme země jako Řecko, Bulharsko, Kypr, Španělsko, Thajsko a Turecko. Nejpestřejší nabídka zájezdů je do oblíbeného slunného Řecka, kde je možnost strávit dovolenou v destinacích Korfu, Kos, Kréta, Lesbos, Olympská riviéra, Rhodos, Samos, Skiathos, Skopelos, Thassos a Zakynthos. Adrenalinové zájezdy nabízejí historický šerm, jízdu tankem a obrněným vozidlem, let proudovým letadlem Albatros L-39C, horkovzdušným balonem, sportovním letadlem Cessna 172 M, vrtulníkem R44 a nezapomenutelný tandemový seskok.

 

Kontakt:

 

CK Akvila Travel pobočka Olomouc

ulice 8. května 7

771 00 Olomouc

 

tel.: +420 585 224 547

fax: +420 585 224 547

 

e-mail: prodejna@akvila.cz

 

Po – Pá: 9:00 – 18:00

So: 9:00 – 12:00

 

www.akvila.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Akvila Travel

17.10.2015 16:48 kofi    
85.207.65---

Do Řecka autobusem na dovolenou jede jenom D...l.Za pár kaček by jste chtěli super luxus.Byl jsem s Akvilou několikrát a vždy super dovolená. Dovolená za 15 nebo 22 tisíc je sakra rozíl.Jste asi typ co chce za každou cenu k moři aby jste mohla oslnit své okolí ale kačky na to nemáte nebo nechcete dát. Nejsem žádný zazobanec ale na dovovené se nemá šetřit pak to taky tak dopadne.Takže s Akvilou na dovolenou klidné zase pojedu.

12.06.2014 16:19 Lenka Oborná    
31.47.107---

Chci upozornit na Akvila Travel proto,že jsem byla nemile překvapena cestou na Zakyntos v roce 2012 .Akvila travel mi ve smlově napsala,že budeme cestovat konfortním autobusem s občerstvením a wc toaletou a jaké bylo naše rozčarování když jsme v Brně na nástupním místě marně čekali na autobus,který slibovali.Milí cestovatelé přijel velmi starý autobus,který už nejezdí ani u nás na vesnici.Bez wc a bez očerstvení.Vedle naší rachotinky stál autobus od studentagency a tak jme jim mohli jen závidět.Další šok byl,že špatně fungovala klimatizace,jen v přední části a starší tetiny ,které seděli vzadu říkali,že budou rádi když vydrží a neskapou po cestě.Další rána osudu byla když nám řidiči pustily staré filmy za dob komunistů,kdy jeden chlap daboval celý film.Ještě jsem musela k ceně zájezdu doplácet přes 1000kč za palivový příplatek,ale kdyby zůstalo jen u příplatku,tak si nebudu stěžovat.Další šok nám připravila Akvila Travel když jsme z Ancony přijeli trajektem do nějakého přístavu už nevím jak se jmenoval,ale důležitý je to,že měla tam být delegátka ,která tam nebyla .Kdyby s námi necestovala jedna mladá žena,která uměla plynule anglicky,tak nevím jak by jsme dopadli a kde bychom skončili.Další šok byl když nám ona mladá žena oznámila,že nám menší loď,která nás měla dopravit do Zakyntosu ujela tradá a,že musíme čekat dalších 6 hodin v onom přístavu než odpluje další loď.Po tak náročné cestě nám vyhládlo a tak jme utratily tisícovku za jídlo.Nakonec jsme dorazili na Zakyntos ve večerních hodinách.Tam na nás čekal autobus,který nás divoce svezl tak,že se mému synovi udělalo z tak náročné cesty špatně a asi víte co následovalo...Nakone jsme dojeli do Zakyntos Alikanes do hotelu Astoria kolem 23.00 hodin.Na druhý den mladá delegátka,která nás nechala napospas osudu se ani neomluvila za sebe a za cestovku a stroze a drze nám řekla však jste přežili a jste tady né.Zkrátka s Akvilou Travel už nikdy víc!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

30.07.2013 14:17 paja    
---.39.broadband9.iol.cz

vše na 1*

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejhledanější cestovní kanceláře

CONDOR Cestovní kancelář se sídlem v Brně působí na českém trhu cest...
Logo CK Condor
Hungariatour Cestovní kancelář se sídlem v Písku je specialistou na ...
Logo CK Hungaria tour
TUI Německá cestovní kancelář se sídlem v Hannoveru je největší cest...
Logo CK TUI
A21 Cestovní kancelář se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm působí na če...
Logo CK A21
Paradiso Cestovní kancelář se sídlem v Brně byla založena v roce 199...
Logo CK Paradiso

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
(5/5)JK Bus (5/5)
Greece Tours (5/5)Datour (5/5)
Consultour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5)Hejkal Tour (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
Alexandria (2/5)SBV Trading (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5)Akvila Travel (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist