Toy Traveling

Hodnocení:

CK Toy Traveling

Logo CK Toytraveling

Logo CK Toytraveling

Toy Traveling je unikátní cestovní kancelář, první svého druhu na světě, nabízející majitelům zájezdy pro jejich plyšové hračky. Koncept této firmy má na svědomí Marek Hlávka, jemuž se pro netradiční projekt povedlo získat dva investory. Spolupodílníky jsou viceprezident a tiskový mluvčí Asociace českých cestovních kanceláří a agentur Tomio Okamura a Dana Bérová, jako třetí má ve firmě podíl Radek Sakáč, podnikající v kontextové reklamě.

A jak celá tato věc funguje? Majitel si pro svého plyšového miláčka vybere na webových stránkách kanceláře z kterého města bude plyšák do Prahy cestovat, poté zájezd zaplatí a pošle hračku do Prahy. V Praze se pak plyšového klienta ujmou pracovníci firmy, kteří s ním budou po celou dobu jeho pobytu. Plyšákova dovolená pak probíhá tak, že je focen u všech významných památek a na konci zájezdu jsou pořízené fotky na CD spolu s plyšákem poslány zpět majiteli. Majitel je samozřejmě denně informován e-mailem o tom, co jeho hračka prožila a viděla. Při objednávce zájezdu je také důležité, aby majitel uvedl, zda je jeho plyšový přítel vegetarián, či zda může pít alkohol, aby při společném obědě s dalšími hračkami nebyly plyšákovi podány nevhodné pokrmy. Pro nejnáročnější a nejstarostlivější klienty se připravují nadstandardní služby, jako je například cestování ve speciální postýlce s polštářkem.

CK Toy Traveling - destinace

Cestovka zatím nabízí pouze zájezdy plyšáků ze zahraničí do Prahy, ale již v brzké době by se měla nabídka rozrůst o další evropská města, přičemž mezi prvními to bude Mnichov, Bratislava a Budapešť. Nyní jsou v nabídce Toy Traveling tři druhy zájezdů – základní, rozšířený a premium. Základní zájezd stojí 90 eur (2 340 korun) a zahrnuje 30 kusů fotografií, osvědčení o úspěšné návštěvě, vytvoření profilu na Facebooku, Twitteru a překvapení. Rozšířený zájezd přijde na 140 eur (3 640 korun) a navíc je v něm zahrnuta aromaterapie a původní cestovní box. Premium zájezd stojí 150 eur (3 900 korun) a obsahuje 50 kusů fotografií, fotoalbum, masáže a samozřejmě, jako všechny druhy zájezdů, zpětné zaslání plyšáka majiteli.

Kontakt:


CK Toy Traveling pobočka Praha

Národní 961/25
110 00 Praha 1 – Staré Město

e-mail: toy.traveling@gmail.com

www.sendyourdarling.com

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Toy Traveling

04.03.2011 17:45 fenomen    
---.net.upcbroadband.cz

asi pošlu svou nafukovací panu na dovču, ještě nevím kam, ale vím že ji nasadím pas cudnosti, je totiž stále pana a byl bych nerad kdyby mi ji někdo s prznil.

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejhledanější cestovní kanceláře

CONDOR Cestovní kancelář se sídlem v Brně působí na českém trhu cest...
Logo CK Condor
Hungariatour Cestovní kancelář se sídlem v Písku je specialistou na ...
Logo CK Hungaria tour
TUI Německá cestovní kancelář se sídlem v Hannoveru je největší cest...
Logo CK TUI
A21 Cestovní kancelář se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm působí na če...
Logo CK A21
Paradiso Cestovní kancelář se sídlem v Brně byla založena v roce 199...
Logo CK Paradiso

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
(5/5)JK Bus (5/5)
Greece Tours (5/5)Datour (5/5)
Consultour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5)Hejkal Tour (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
Alexandria (2/5)SBV Trading (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5)Akvila Travel (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist