A21

Hodnocení:
Logo CK A21

Logo CK A21

CK A21

Cestovní kancelář A21 se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 2000. CK A21 se specializuje na oblíbenou oblast českých turistů – Chorvatsko, kam nabízí rovněž autobusovou dopravu. V nabídce cestovní kanceláře A21 najdeme klasické pobytové zájezdy, zájezdy pro školy, zájezdy pro kolektivy, poznávací zájezdy a také zimní lyžařské zájezdy. Cestovní kancelář A21 je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

CK A21 – destinace

Letní pobytové zájezdy nabízí CK A21 svým klientům do následujících chorvatských destinací: Dalmácie, Makarská riviéra, Brela, Tučepi, Živogošce, Mala Luka, Klek a Omišská riviéra. Pokud chcete poznat zimní Rakousko, nabízí se zájezdy do lyžařských středisek Saalbach, Hinterglemm, Leogang a Kaprun. Zájemci o poznávací zájezdy mohou navštívit krásné oblasti ve Francii, Velké Británii a Španělsku.

 

Kontakt:

 

CK A21 pobočka Rožnov pod Radhoštěm

Palackého 203

756 61 Rožnov pod Radhoštěm

 

tel.: +420 571 117 141

fax: +420 571 625 041

 

e-mail: zajezdy@a21.cz

 

www.a21.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: A21

27.04.2022 20:46 Magda    
---.red.o2.cz

S cestovkou CK A21 Holidays s.r.o. jsem jela na zájezd poprvé a rozhodně naposledy. Organizace celého zájezdu do Holandska (Květinové korzo a Keukenhof) byla tragická. Vážně jsem nepochopila, proč jsme měli zajištěné ubytování cca 200 km od Amsterdamu a ostatních bodů zájezdu, a museli jsme tedy denně strávit minimálně 4-6 hodin času navíc v autobuse. Do hotelu jsme tak přijížděli před jedenáctou večer! Několik bodů programu jsme vůbec nestihli a i s Květinovým korzem to bylo dost nahnutý. Nemluvím ani o návštěvě parku Keukenhof, kam nás sice z dobré vůle pustili dřív, ale lístky nám cestovka zamluvila na 18.30, což je hodinu před zavírací dobou! Zastávka navíc (jako kompenzace za neuskutečněný program) v německém Limburgu, vše jen dorazila, protože díky ní se posunula doba příjezdu do jednotlivých měst a nikdo už nestihl jediný spoj! Na poslaný email nám doteď nikdo neodpověděl. Tuto cestovku opravdu NEDOPORUČUJI!!!

13.04.2021 18:33 Marie Vinterova
---.cust.vodafone.cz

Jsem touto ck21 naprosto zklamaná podvodné chování. ZAPLATILA JSEM ZÁLOHU NA DOVOLENOU KTEROU JSME SI NAKONE ROZMYSLELY Z DUVODU COVIDOVE SITUACE A CESTOVNÍ KANCELÁŘ ZALOHU JIZ VTATIT NECHCE VE SMLOUVE MAJI STORNO 50PROCENT ALE PREJ MI NIC NEVRATI.NEDOPORUCUJI PODVODNÍCI AROGANTNÍ JEDNÁNÍ

12.07.2020 22:19 Kristýna    
---.60.lipnet.net

Nechápu proč na tuto cestovku tak nadáváte, konkrétně třeba pan řidič Sokol je úplně v pohodě. Jela jsem do Chorvatska a zastavovali jsme normálně po pár hodinách a oba řidiči byli velice vztřícní a byla sranda. Je mi zle z těch hnusných komentářů, holt každý má občas špatnou náladu nebo nezareaguje nejlíp, to vsak neznamená že je musíte hned kritizovat. Za mě je cestovka super a oba řídiči s kterýma jsem jela skvělí.

12.07.2020 22:19 Kristýna    
---.60.lipnet.net

Nechápu proč na tuto cestovku tak nadáváte, konkrétně třeba pan řidič Sokol je úplně v pohodě. Jela jsem do Chorvatska a zastavovali jsme normálně po pár hodinách a oba řidiči byli velice vztřícní a byla sranda. Je mi zle z těch hnusných komentářů, holt každý má občas špatnou náladu nebo nezareaguje nejlíp, to vsak neznamená že je musíte hned kritizovat. Za mě je cestovka super a oba řídiči s kterýma jsem jela skvělí.

04.08.2017 22:47 Vítek    
---.82.broadband11.iol.cz

Ještě dodatek, u předešlého článku jsem zatrhával 4 hvězdičky, objevily se jen dvě, takže dávám 4, k popisu kempu jen tolik, sociálky nejsou úplně luxus, ale prostě normál, kdo není líný, zjistil jsem, že je tam těch sociálek víc i lepších, jen jsou od zmiňovaných chatek kousek dál, totéž sprchy, mně osobně stejně nejvíc vyhovovala studená sprcha na pláži, za mně a rodinku prostě spokojenost. Jinak spíš doporučuju dopravu vlastní, nejste až tak závislí na služby v kempu a dají se udělat zajímavé výlety, které jsme udělali dle tipu delegátů na místě a fakt jsme nelitovali.

04.08.2017 22:19 Vítek    
---.82.broadband11.iol.cz

Pokud má trask problém se slušným chováním, pak ať do těchto rodinných kempů nejezdí, my rodinka, 3 děti, delegátka Lucka, potvrzuji 2 děti, bydleli jsme v chatkách kousek od sebe, poseděli jsme i večer, cca do půlnoci, jen člověk musí vědět kdy přestat a jak se chovat, na dovolené tam Lucka rozhodně nebyla, když jsem něco potřeboval, tak tam byla a poradila nebo pomohla bez ohledu na dobu. Co se týče BUSu nemohu soudit, jak jsem již psal, doprava vlastní.

16.07.2017 10:59 ivana    
---.eurotel.cz

Dobry den , des bes brutus nedoporucuji chovani hruza nejlepsi bylo more a priroda ,chatky katastrofa kdyby prselo tak 10 kbeliku by bylo malo chaos vsude vecer clovek musi jit spat v 2O:00 hod nesmi ani mluvit hned by se volali policajti pro deti nuda zadna zabava ani pro dospele proste vyhozene prachy cesta busem hruza raci bych jela MHD busem cesta zpatky mi bylla i jednoo jak jsem unavena ted zrovna jedu z Brna do Prahy regiojetem a uz se tesim hrozne domu omlouvam se za chyby ale ja jsem tak vytocena ze rychle pisu k tomu se klepe bus, jinak jsme byli v Chorvatsku v kempu Dole i ta 1hvezda je moc. tak vam preji lepsi dovolenou :)

07.07.2017 18:30 Luboš    
---.terek.cz

Byl jsem s nimi na poznávacím zájezdě v Amsterdamu (3.-6.7.2017). Mohu doporučit. Delegát byl ochotný, vyřídil nám hromadné vstupy a doporučil významná místa, která máme navštívit. Já jsem přistupoval v Praze. Kvůli rozestavěné dálnici přijeli s hodinovým zpožděním. Ale šofér to zpoždění dokázal dohnat a ještě k tomu jsme do Amsterdamu přijeli o půl hodiny dříve, než jsme měli. Možná co bych jsem změnil, tak bych vynechal některá nástupní místa. Mezi Ostravou a Prahou jich bylo osm. Proto někteří, když jeli už z Ostravy jeli do Prahy sedm hodin.

25.06.2017 11:03 trask    
---.tmcz.cz

Dnes jsem se vrátil z Živogošče a musím říct,že jsem velice zklamaný!! Delegátka je naprostá mrcha,všechno jí vadí hned volá policajty a to opravdu není sranda. Nějaké živější posezení u chaty večer s lidmi z jiných chatek nepřipadá v úvahu,zaplatíte si za zážitky a cítíte se jako v base. Už nikdy více pokud tam bude ona. Má dvě malé děti, tak asi proto je taková fajna,přitom je jde slyěet nejvíce. Pryč s ní!!

25.04.2017 15:58 Honza Tušík    
---.netbone.cz

Cestovku doporucuju! predloni jsem s nima byl v Drveniku a naprosta spokojenost jak doprava tak delegati.

06.04.2017 21:52 Jořenek    
---.cust.hvfree.net

Dne 4 -13 září jsem se účastnil zájezdu do Drveníku se společností A21. A musím podotknout že ze vší spokojeností. Při cestě tam bílým Renaultem jsem ocenil rozšíření sedaček od sebe a celkovým servisem řidičů. Ti ochotně mi asistovali když jsem v batožině zapomněl knížku a museli jme se prodírat kufrem. Ubytování u Nikolase (starší senioři, hned v rohu pláže u zaparkovaných lodiček) v apartmánu v prvním patře, kde nám nic nechybělo, všechno čisté a v plné výbavě. Největší radost jsem měl z přístupu delegáta Petra. Byl kdykoli nápomocen v mých požadavcích, vyznal se výborně v okolí a vzal Nás na výlet nejen do Bosny kde nám jako průvodce vše ukázal, vtipným způsobem provedl uličkami a dál jsme pokračovali na další zastávky kde jsme dostali vždy plný výklad. Po cestě zastavil všude kde jsme chtěli a tím se kvalita výletu zvýšila. Při odjezdu domů mi domluvil místo sezení na sedadle 3-4. protože mám velkou výšku a tím pádem mi velmi ulevil. Na závěr zbývá se zmínit o cestě zpět. Vezli Nás řidiči starší pán, šedivý a druhý řidič hnědovlasý, štíhlý. Řeknu Vám, třešnička na dortu. Srčeli optimismem, dobrou náladou a profesním vtipem. Vůči zákazníkům zachovali profesionalitu, protože se spěchalo na přípoj do Brna a při tom stačily plně obsluhovat přání zákazníků. Jsem rád že jsem měli šťastnou ruku při výběru a mohli jsme cestovat zrovna s A21. Spokojený klient Jořenek L.M. a L.K.

06.04.2017 16:06 Míša
---.vivo.cz

A nejlepší je,když vás klient brutálně napadne a řidic jen přihlíží no hrůza,chaty vybydlene, delegáti jako by nebyli věčně pod vlivem tak se turismus nedělá, nepořádek sprchy,WC jen pro otrlé

16.02.2017 08:24 Mokrá    
62.77.64---

CK A21 zvládá všechno až na jednu malou vyjímku a to je úplně všechno co dělají:(

03.10.2016 08:32 Radek    
---.isp.mcnet.cz

Se službami této cestovky jsem velice nespokojen. Jeli jsme na 11-ti denní školní zájezd na Sicílii. Paní průvodkyně byla velice neschopná, nevěděla zhola nic, dokonce se zeptala jednoho z žáků, jestli neví, kde máme jít!!! Celý zájezd byl nemocný díky klimatizaci, která byla zapnuta neustále, a i přes neustálé dotazy a požadavky lidí, ji řidiči nevypnuli. A autobus, no k tomu se vyjadřovat raději nebudu. Jedním slovem - KATASTROFA! Na to, že vezli s sebou 60 lidí, nám přišlo, že si hráli na Rychle a zběsile. S touto cestovkou už nechci mít nikdy nic společného!!

26.09.2016 16:43 Olsiniak Miroslav
---.interconnect.cz

Pani Lucie příspěvek z 21.8.2015 s delegatem Honzou máte plnou pravdu a udivuje mne že tan ještě je.Asi určite zboží shaní i firmě ,tak má vystaráno.

26.09.2016 16:31 Olsiniak Miroslav
---.interconnect.cz

Mylně jsem uvedl rok s CK A jsem nebyl v roce 2016 ale v září 2014 za uvedenou chybu se omlouvám.

26.09.2016 16:29 Olsiniak Miroslav
---.interconnect.cz

Byli jsme s CK A21 v roce 2016 v CHorvatsku a již nikdy,více.Při přijezdu chaos ,absolutně nezvládnuto.Když nás ubytovali,otevřeli jsme okno,a ouha pod oknem 3 velké popelnice plné odpadu.Když jsem šel od okna,tak jsem narazil o postelovou nohu,kterou tam někdo dotečně dal,s postelové nohy vyčníval hřebik,na levé noze jsem si natrhl malíček na dva stehy.hledal jsem delegáta,smůla dělal deratizaci pokoju,jeli-kož lidi odmitali bydlet s hmyzem v pokoji.Tak jsem šel za číšnikem a kuchařem v jedné osobě,nohu jsem mu ukazal,tak se zhrozil,a že se nějak domluvime po hodině přišel že nám sehnal ubytování v soukromí,musím podotknout opravdu sehnal super apartmán kde jsme se přestěhovali.Polopenze se u uvedené cestovky odehrávala ve stylu,kolik prodal piv a trdeho alkoholu podle toho se vařilo.To znamená že po půl hodině došlo pečivo nebo nějaká jina potravina,tak dal číšnik penize ze svého nebo počkal až se prodá nějaké pivo a šel do krámu dokoupit co potřeboval.Hrůza a děs.Po 2 jidlech jsem polepenzi vzdal,oželil jsem 2000kč a chodil jsem se stravovat do vedlejšiho hotelu.Zařekl jsem se po té zkušenosti že již nikdy s Českou CK nepojedu a řešil jse to Německýma CK.Letos mne žena zlomila a ted v zaří jsem jel s CK hellotour,velmi jsem byl spokojen profesi profesonalita ohromná,delegátka uvedenou práci brala jako poslaní a na první místě byl turista.Prostě super.Doporučoval bych CK A 21 s uvedenou cestovkou jela na pobytovy zájezd aby se poučila jak má fungovat CK. Olsiniak Miroslav

20.09.2016 09:00 Zemanová    
---.luconet.cz

Vrátili jsme se z Drveníku. Drveník je krásný.Ale to je asi tak vše.Měli jsme polopenzi,jídlo bylo studené,až po našich výtkách se to zlepšilo.Delegát p.Petr se objevil pouze na začátku, když potřeboval vybrat peníze,potom jsme ho už neviděli.Nechápu, proč jsou všichni delegáti v Živogošče a v Drveníku žádný, přestože nás tam bylo dost.Kdybych byla majitelem dopravy, která zajišťovala cestu, tak bych řidiče okamžitě vyrazila. S takouvou arogancí se člověk málokdy setká.Závěrem-prostředí krásné, jídlo ucházející,delegát praktický žádný,řidiči-hrůza.

28.08.2016 19:12 Helbichova
---.ipv4.broadband.iol.cz

Dobry den taky se podělím o zařitek s cestovkou A 21.Co se tyká cesty tak katastrofa do i z živogošče jsme jeli 19 hod. Sedadla na pokraji rozpadnuti ,jeli jsme uplně těma největšíma dírama nechapu proč jsme nejeli normalně po dalnici .Řidiči furt museli zastavovat a startovat motor ,sami řidiči říkaly že mají problém už dva měsíce ale nikdo s tim nic neděla . No cesta katastrofa . A co se týká chatek no ,dva dny byl vítr ale fakt veliký a mi měli strechu pokritou igelitem a zatižene kamenim foukl vitr a igelit i kameni bylo na zemi jít mi díte okolo no diky pekne . Rychlovarna konvice se sama zapinala pojistky se furt vypinaly . Dvere tak akorat do kontejneru . A Delegat ve ukazav v sobotu jak jsme prijeli a v sobotu jak jsme odjizdeli . Kdyby tam nebylo to more tak tam nevydrzim ani tri dny a co se tyka wc a sprch raci uz fakt nebudu komentovat a pro rodiny s detmi nevyhovujici . Ja A 21 v zadnem pripade nedoporucuji

12.08.2016 20:00 Adámková    
---.tycom.cz

07 2016-řidiče jsem cestou tam upozornila na nefunkční sklápění dvou sedadel.Šok-na zpáteční cestu přijel tentýž řidič v tomtéž autobuse a sedadla ve stejném stavu.Vybavení chatky odpovídající super slevě-výprodej poslední chatičky,za normální cenu by to byla tragedie. Postel měla matraci o 20cm širší.Před odjezdem změnili všechny nástupní místa-z Florence byl Opatov,z Grandu byla Zvonařka,v Břeclavi se měnili benzinové stanice.Živogošť je nádherné místo,ale s A21 už nikdy.

14.07.2016 08:09 Kutňáková    
---.kmnet.cz

Byli jsme poprvé v Živogošče, kemp Dole od 17.6 2016. Podle některých recenzí jsme z toho měli strach.Výsledek-SUPER dovolená, chování řidičů i všech delegátů 100procent ok,v autobusech nové wc, ubytování i vybavení chatek velmi dobré, kdo nadává tak ať jede do hotelu, za tuto cenu vše ok. Příští rok jedeme zase. Děkujeme delegátům a posíláme pozdrav z Kroměříže

13.07.2016 12:24 Jana
---.pilsfree.net

S A21 jsem byla 1. - 10.7. V Drveniku ve vile Elsa. Nejdříve jsme čekali na autobus o hodinu déle na Opatově, pak přijel autobus, prý náhradní, ve kterém nebylo místo na nohy. Nevadí, řidiči byli super, cesta vedla sice přes Maďarsko, ale dalo se to. Ráno v 10 jsme byli na místě. Ubytování perfektní, polopenze (za asi 1 700) výborná. Drvenik je nádherné místo pro rodinu s dětmi- pláž oblázková, pozvolná, na pláži jsou borovice. Delegáta jsme od prvního dne neviděli, naštěstí nebyl potřeba a dal se sehnat na telefonu. Když někdo něco potřeboval, obrátil se na Boženu Kyselovou - lehce jí najdete na promenádě a ta zařídí vše potřebné. Cesta nazpátek je trochu komplikovaná, protože se přejíždí do kempu , kde jsou záchody, kuchyňka s lednicí apsid, ale znamená to třikrát táhnout někam kufry. Celkově ale hodnotíme dovču perfektně, a to zvláště kvůli ceně a nádherné destinaci. Zmatky ohledně papírů a zasedacího pořádku sice vyděsí, ale dovolenou nezkazí. Agentuře však doporučuji uzavřít nějakou smlouvu s paní Kyselovou, lepšího delegáta najde stěží a turisté si s její pomocí dovču užijí ještě lépe.

09.07.2016 11:16 vodrážková    
---.66.broadband4.iol.cz

přijela jsem Z zivogisce bláto a bydlela jsem ve vile Adria super i řidiči super. Jane a ostatní , když si stěžuješ musíš hledat jinde dovolenou a ne šetřit . A lidé jak se chovají i vučim řidičum je katastrofa, byli na obědě a 5 minut se opozdili a hned (ne všichni)prudili , až jsem je napomenula ,že chci bezpečně dojet domu. Nemluvím o rodinách ,kteří si berou psiska , nechají je lítat po dekách v noci to štěká a když to mají nevychované utečou a panička je hledala až u nás na pokoji ja seděla na WC a kamarádka spala ...TO JE OTRAVA a dělají to lidi .jinak spokojenost

13.06.2016 11:16 Jan    
---.adsl.net.t-com.hr

Tak jsme zrovna v zivogisci bláto v chatkách ,podle fotek to není úplně stejne polorozpadlé dveře kliky drží že drží ale jinak pláž a okolí super a ještě máme mega last minute a cena je stejná jak u klientů c jsi to objednávaly v dubnu

31.05.2016 13:58 Ryškovi    
---.cust.mitranet.cz

Poznávací zájezd do Paříže v době od 26.5.2016 do 29.5.2016 proběhl v pohodě. Největší dík patří paní delegátce Mirce, která se snažila maximálně podat co nejvíc informací, doporučila možná místa k návštěvě i mimo plán skupiny. Umožnila prostor k provedení nákupů. Ubytování jsme měli změněno, nakonec na tento krátký pobyt bylo vyhovující. Jedinou připomínku bych měla k dopravě. Autobus na tyto několikahodinové trasy moc již není vyhovující. Úzké prostory jak mezi sedadly, tak v uličkách, sociální zařízení téměř bez použití. Komfort TV, rádio, nepoužito. Řidiči po profesionální stránce cestu zvládli bez komplikací, jen technické poznámky k cestujícím by si mohli odpustit. Odpočinková pauza k návštěvě WC a oběda při 72 cestujících s dětmi 30 minut nedostačující.

13.04.2016 08:10 Vojta    
---.ludik.cz

Poznávací zájezd do Paříže 25.3. - 28.3.2016 Nádherný zájezd a paní delegátka skvělá,perfektní organizace!!!Jak už tady zaznělo jen ten autobus by měli vyměnit!

07.04.2016 16:27 zdenek    
---.169.broadband13.iol.cz

katastrofa

29.03.2016 14:33 Zdarska, Krejci    
203.126.160---

Lyzovaci zajezd na Dachstein West - dejte si vsichni POZOR! I presto, ze si zaplatite velky dvouluzkovy pokoj, cestovka dava, predevsim mladsim ucastnikum, jednoluzkovy pokoj, ktery je malicky a ma jen luzko a pul!!! jsou to podvodnici, dejte si na to pozor pred cestou, v hotelu uz Vam nikdo nepomuze. Tak se nenechte oklamat jako my a zkazit si tak pobyt. Zajezd nam zprostredkovala Cestovka Pohoda

29.03.2016 11:47 Heroutovi    
---.client.ufon.cz

Poznávací zájezd do Paříže 25.3. - 28.3.2016. Nádherný zájezd, velmi dobře zorganizovaný, splnilo nám vše co jsme očekávali. Paní delegátka Helena super, o Paříži ví snad vše a příjemně nás provedla. Hotel čistý a pěkně vybavený. Vřele doporučuji, velmi pěkný zájezd!!! Moc děkujem ck A21!

04.02.2016 21:27 Mikuláškovi    
---.net.upcbroadband.cz

3.2.2016 jsme se vrátili z lyžařské dovolené v Rakousku-Dachstein West (Bad Goiser) a musíme říct, že pro nás to byla skvělá dovolená. Od čistého ubytování a velmi chutné stravy v hotelu Moserwirt, až po ochotného delegáta Jakuba. Welness po lyžování bylo skvělým relaxem. Pro nás to byl velmi příjemný pobyt, ikdyž počasí nebylo zrovna ideální. Lyžařské středisko v Gossau nás nezklamalo, je skutečně vhodné pro rodiny s dětmi a každý si tu najde tu svou sjezdovku. Pokud máte vlastní dopravu rozhodně navštivte Hallstatt a pokochejte se jezerem . Nestihli jsme vyjet na Krippenstein , čož prý při pěkném počasí stojí za to, takže příště.

04.02.2016 15:11 Kamil    
---.tmcz.cz

Leden 2016 Lyzovani v středisku Dachstein West. Jezdime kazdy rok do alp a zkusil jsem tuto cestovku i pres negativni komentare. Jsem velice spokojen. Super cena pres 7000 os.U konkurence jsem platil pres 12tis.Ve sluzbach jsem nepoznal rozdil.Cistoucky hotel,velke pokoje se soc.zarizenim. Jidla dostatek,skipasy zajisteny i bez 2 EU zalohy.Vysadili nas vzdy rano v Gosau a mohli jsme vyuzivat 70km sjezdovek.Co se tyce ridice-byl mozna trochu ofrklejsi,ale nemel jsem s nim problem a dalo se snim pokecat. Kdyby byl moc benevolentni,tak 60 lidi by tezko ukociroval a ten krasny poschodovy bus by mu rychle zdevastovali.Snad to nebyla jen nahoda a budou stale takovi.Kdyby nas nebolely nohy,jeli by jsme za 14 dni zas a v podstate za usporene penize skoro zadarmo.

13.10.2015 08:05 David    
---.104.broadband12.iol.cz

Ck A21 v žádném případě nedoporučuji. To s čím jezdí je hrůza.

03.09.2015 19:21 Dvořáková    
80.95.103---

30.08 2015 ck.21 kemp živogošče chatky stanového typu odpovídali cenové relevaci .Cesta tam i zpět dobrá řidiči bez problému starali se o nás jeli suprově.Delegát Honza bez problémů .Byla to krásná a klidná dovolená.Byla nás skupina 16 lidí všem se to líbilo až na hořší vybavení chatek

21.08.2015 11:04 Lucie
---.169.broadband13.iol.cz

Dovolena v živočišce s cestovní kanceláři a21. Nechápu ze cestovní kancelář s tim nic nedělá . Jak píšou jiní opravdu katastrofa dovolenou jsem musela ukončit o tři dny dříve. Delegát Honza od rána do noci stále opilý a zkoureny trávou dělal bordel s kamarády do třech do rána . Nedá se ani popsat jak moc velký .po upozorněni byl agresivní a snažil se nas i fyzicky napadnout . Pasy nam předával až po čtyřech dnech opět opilý a to tak ze nam na stůl vyspal tašku se všemi pasy at si je najdem .chatky v totálním nepořádku madračky snad promocene. Mam kemp dole moc rada jezdím tam uz deset let ale s cestovní kanceláři a21 poprve a naposled.

16.07.2015 22:25 Turiničová    
---.techcomnet.cz

Naprosto neschopná cestovka , delegáti opilci a k nezastižení, chatky neodpovídají vůbec fotografiím, nafoceny byly úplně jiné než ve skutečnosti,nafocené přikrývky byly obyčejné deky kiku za 50 a jako polštáře byly podsedáky na židle, autobus katastrofa, řidiči totálně nepříjemní a drzí no už nikdy více s touhle A21

11.09.2014 13:12 Jirchářová
---.68.broadband11.iol.cz

29.8-7.0. Živogošče,Moje první dovolená u moře. Vzpomínat mám opravdu na co:-( Cesta autobusem směr Chorvatsko celkem v pohodě,na místě ze začátku ochotný delegát Honza který vše naslibovala ve finále skutek utekl,výlet lodí poprvé odložen kvůli počasí,podruhé na nás zapomněli:-(Když bych nešla otravovat druhého delgáta Petra tak by nám zaplacený výlet nejspíše propadl. Pár dní nám pršelo a když jsme si byly poprosit asi po třetí o plachtu na náš mobilní domek,kde jsme byly s dětmi a v dešti nebylo kam jít ,tak nám bylo řečeno,že plachty už před chvílí dali někomu jinému,a to mě nejvíce vytočilo při odjezdu-šly jsme okolo našeho mobil. domku a lidé -starší-co se nastěhovali po nás ,tak jim delegát Petr pomáhal nasadit plachtu :-( docela to zamrzelo. Cesta zpět v 16,20 odjezd a příjezd do Brna kolem 8h ráno-jelikož řidiči měli vše na háku. Na jednom čekacím místě vystoupilo pár cestujících a oni si toho ani nevšimly a pokračovali cca 60km dál dokud jim to jedna cestující neoznámila,že nejspíše někdo chybí. Nástupní místa byla až skoro do 23h a stále jsme se někde otáčeli a couvaly,až nám bylo špatně. Jak jsme si na dovolené celem odpočinuly tak z jízdy autobusem se léčíme ještě teď a vím,že to byla moje poslední dovolená autobusem. Navíc vybavení autobusu katastrofa,wc špinavé,světlo svítilo jen na heslo. Toto vše zkazilo mé dojmy z dovolené,která nebyla zrovna levná.

21.08.2014 16:58 Šmídlová    
---.127.broadband12.iol.cz

Poznávací zájezd Francie 18.-21.8.2014 - vše proběhlo naprosto v pořádku, měli jsme výbornou průvodkyni p. Helenu, u které bylo vidět, že ji Paříž zajímá a baví, a dávala nám užitečné rady a tipy. Nemám žádné výhrady.

21.07.2014 14:50 Šídlová    
---.dtostrava.cz

Poznávací zájezd 14.7.2014 - 17.7.2014 do Paříže. Velmi vydařený zájezd,absolvovali jsme prohlídku všeho, co bylo v nabídce slíbeno, své udělalo i krásné počasí, paní delegátka Mirka se nám věnovala po celou dobu zájezdu, obohatila nás výkladem historie jednotlivých pamětihodností, řidiči jeli bezpečně (jediná připomínka na řidiče, že se nám na zadních sedadlech špatně dívalo po celou jízdu ze zamlženého okna patrového autobusu-poslední okno nahoře, bolely z toho oči a nebylo skoro nic vidět), hotel akorát na přespání. DOPORUČUJI!

02.07.2014 23:07 Suchá    
---.115.128.157.wireless.dyn.drei.com

Červen 2014-Začla bych nejprve naším delegátem Petrem,který nám předal mobilhome, který prý osobně kontroloval jak je uklizený.Zajímavé-pod postelí špinavé ponožky,nedojedené hranolky a nevysypaný koš.Občanky nám nosil 3dny,ikdyž sám tvrdil,že Chorvaté jsou pomalí.Připojení na Wifi sice v kempu je,ale nechytnete ho všude,tak vám řeknou,at si jdete sednout třeba za mobilhome nebo na recepci.A tel.č.na údajného delegáta,které bylo v cest.smlouvě není správné.Dovolala jsem se nějaké Slovence.

05.04.2014 20:12 Svoboda    
---.78.broadband3.iol.cz

Poznávací zájezd 20.3.2014 - 23.3.2014 do Paříže.Velice pěkný zájezd,průvodkyně paní Kateřina naprosto super, starala se o celý zájezd a informace k památkám naprosto úžasné. Chtěl bych poděkovat a majiteli společnosti pogratulovat k tak perfektní průvodkyni. Jiří Svoboda

05.09.2012 13:03 Hašková    
85.13.126---

Srpen 2012,příjezd odpoledne 1600 ostatní 700-800,řidiči sprostí ,neochotní-ne všichni- delegáti nezájem,nádobí pro 4-5osob 1hrnec1,5l další 3l.Matrace 2cm,5spí na zemi jak pes.Na nákup do splitu-20km 60kun ostatní cestovky30.Na internet vás nepustí ,pošlou do restaurace.Ochotní jsou z okolních cestovek.Zpateční cesta-v Brně 10.30,jiní 600.Stouto cestovkou již nikdy ,za stejné peníze vybavené chatky i s radiem televizí ,mikrovlnkou atd jeli vedlejší chaty s Adriou.

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist