Ancora

Hodnocení:
CK Ancora

CK Ancora

CK Ancora

Cestovní kancelář Ancora se sídlem v Šumperku působí na českém trhu cestovního ruchu již od roku 1990. CK Ancora je smluvním partnerem letecká společnosti ČSA. Cestovní kancelář provozuje také svůj vlastní moderní penzion Villa Ancora, který se nachází v Šumperku. Co se týče zájezdů, CK Ancora nabízí svým klientům klasické pobytové zájezdy a zimní lyžařské zájezdy. Děti do 2 let mají zdarma celý zájezd, včetně letenky a letištních tax. Zákazníci si mohou rezervovat zájezdy pohodlně prostřednictvím webových stránek kanceláře. Cestovní kancelář Ancora je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

CK Ancora – destinace

Klienti, kteří se rozhodnou strávit letní dovolenou s CK Ancora, mají možnost vybrat si zájezdy do následujících destinací: Bulharsko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Korfu, Kréta, Malta, Rhodos, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Turecko a Zakynthos. Milovníci lyžařských zájezdů si mohou vyjet zalyžovat do italských lyžařských středisek Aprica a Passo Tonale.

Kontakt:

CK Ancora pobočka Šumperk

Fialova 3

787 01 Šumperk

tel.: +420 583 550 370

fax: +420 583 559 996

e-mail: rezervace@ancora.cz

www.ancora.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Aktualizováno: 09.10.2013
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ancora

07.10.2021 06:22 Karel Požár    
---.net.upcbroadband.cz

U CK Ancora jsem si zaplatil pobyt v Řecku s odletem z Brna, ačkoliv jsem z Prahy, musel sem.si zaplatit parkování v Brně na letišti. Nakonec nám změnili let a vraceli jsme se do Prahy a o půl dne dříve. Další půl dne jsem strávil dopravou pro auto. CK Ancora nereagovala na žádnou reklamaci a nárokováni kompenzace. Nepostarali se o nás a neodpovídali na dorazí ani delegáti na místě. Varují před jednáním této CK Ancora. Ačkoliv o změně přiletí věděli již před odletem, neřekli nám to. Tím jsme přišli o den dovolené a peníze za parkování a dopravu navíc. Nedoporučuji!

22.09.2020 18:04 David Novotný    
---.static.spk.cz

Krásná dovolená v Bulharsku. Letošní rok jsme už po deváté cestovali s CK Ancora, tentokrát na Slunečné pobřeží do hotelu Tiva. Byli jsme moc spokojeni, užili jsme si krásného počasí a poloprázdné pláže. Chtěli bychom poděkovat nejen CK Ancora, ale hlavně její delegátce Petře, která se onás starala po celou dobu pobytu.

20.09.2020 22:40 Ondřej
---.213.broadband18.iol.cz

Dobry den, u CK jsme zakoupili zajezd do hotelu Ionian Princess v srpnu 2020. Byli jsme ubytovani jinde bez predchozi informace. I pres nase rozcileni po zjisteni, ze na plazi neni bar v ramci all inclusive a more neni 200m po rovince ale 400 m z prudkeho kopce a po frenkventovane silnici nam delegatka nedokazala pomoc. Doporucila reklamaci, kterou nyni resime. CK odmita nest odpovednost za to, ze nas bez jakychkoli predchozich informaci neinformovala a presunula jinam. Asi o 60km. Mame narok na vraceni casti penez. CK odmita a my se s nimi hadame dal. Hotel samozrejme nabizi dal. I kdyz letos neotevrel. Je to klamava nabidka.

16.09.2020 22:21 Petr    
31.47.103---

Zdravím. I já se chci podělit o zkušenost s CK ANCORA. Objednal jsem si dovolenou na KORFU v září 2020 v hotelu Ionian Princes přímo u moře.Vše probíhalo normálně než jsme v Kerkyře vystoupili z letadla. Delegát nám oznámil že hotel vúbec letos neotevřeli a proto nám vybrali lepší. Delegát nás posadil do dodávky a zmizel.Po příjezdu na hotel nám recepční dal klíč od pokoje 111 a ukázal ať jdeme hledat. Když jsme pokoj našli, zjistili jsme že je malý s nefunkční sprchou a s mraky komárú - podle nás pokoje pro personál. Moře bylo celkem dosti daleko s vekým převýšenm a po frekventované cestě.Druhý den nám delegát sdělil že kvúli koronaviru nebude úklid probíhat tak často jak normálně.Dovedete si představit jak 4 den smrdí toaletní papír v koši vedle záchodu v tom teple.Tak jsme se ho museli zbavovat sami.Vodu z kohoutku nedoporučovali pít a v baru u bazénu nám ji do pet lahve nechtěli načepovat -pouze do 2 dl kelímku.Jídlo na celodenní výlet obnášelo 1 sanwich a 3 dl lahev vody.Nejvíc nás ale mrzí,že nám cestovka nesdělila že jimi nabízený hotel nefunguje a sama rozhodla kde bude naše dovolená bez ohledu na to jestli to chceme nebo nechceme a i po našem příjezdu domů nabízela Ionin Princees dál.

24.11.2015 07:43 Smička Stanislav    
---.eurotel.cz

Byli jsme s ANCOROU na Rhodosu hotel Sun Beach-smlouva zněla na hotel byli jsme ubytováni v jakýchsi bungalovech podle mě chlívcích jídlo nic moc veškeré naše stížnosti po příjezdu byly odmítnuty jako opožděné .Lidi čtěte smluvní podmínky nechte si všechno vysvětlit. Ancora už nikdy

06.09.2015 17:54 František
---.gemnet.cz

Zkušenost s CK Ancora naprostá katastrofa!! Během pobytu vám jako sousedy hotel K2 nastěhuje imigranty ze střední afriky (samí mladí muži) a delegátku vůbec nenapadne informovat o téhle skutečnosti. A není nic příjemnějšího, než vám mladí mužští imigranti obhlížejí manželku a dceru a snaží se jich různě dotýkat či oslovovat a o nějaké opatrnosti s ohledem na možné cizokrajné nemoci Vám pro jistotu vůbec neodpoví. Jako by to nebyl jejich problém. Zkrátka úžasná dovolená plná zážitků. Proto Ancoru nikomu nedoporučuji, horší dovolenou jsem nezažil !!!

03.09.2015 15:29 irena    
94.242.69---

S ANCOROU JSEM BYLA POTŘETÍ A AŽ TED JSEM BYLA NESPOKOJENA.UBYTOVÁNÍ JSEM NEMĚLA JAK JSEM SI ŽÁDALA.VE SPRŠE NEODTÝKALA VODA,VENTYLACE NEVYPÍNALA.NO PROSTĚ HRŮZA UŽ S NÍ NEPOJEDU

31.08.2015 20:27 Petr    
---.net.upcbroadband.cz

Jelikož jsou zde příspěvky cenzurovány, napíši tedy pouze, že varuji před návštěvou hotelu JUPITER - Bulharsko Slunečné pobřeží, no a budu doufat,že tento příspěvek nebude opět cenzurován, jako nežádoucí.

31.08.2015 20:22 zkouška    
---.net.upcbroadband.cz

Ancora super

26.08.2015 12:20 Alice S.    
---.192.broadband5.iol.cz

Před pár dny jsme se vrátili z BLG - Primorsko , hotel Belitsa. Byli jsme moc spokojení ! S touto CK jsme již v minulosti byli na Krétě a v Itálii,dcera na Korfu a vždy byla spokojenost.Fotky a informace na netu nelžou.Hotel je po rekonstrukci -pěkný,bazén prima,udržovaná zahrada,jídlo ,s troškou tolerance,také v pohodě.Severní pláž je čistá a voda jako samet.Prostě jsme si to užili a to byl účel. Pokud si CK i nadále zachová svůj punc solidnosti, bude mít jen spokojené klienty, jakými jsme, zcela určitě, my. Díky !! Alice Springerová, Praha 9.

04.07.2015 19:33 R.Jenšík    
213.129.159---

Byli jsme s Ck Ancora z manželkou a přáteli na Zlatých pískách hotel Edelwejss doporučuji všem kdo mají rádi klid volné pláže výbornou stravu dobré pití výborné ubytování.Náš zájezd se konal poslední týden v červnu žá dný strach z počasí přijeli jsme krásně opáleni jediná vada na celé akci bylo to že jsem za týden přibral 3kg.Všem vřele doporučuji!!!

03.10.2014 13:17 Jana
---.hkfree.org

ANCORU NEDOPORUČUJI...Byla to dovolená hruzy,delegátky byly zřejmě na dovolené a my jsme jim byliukradeni!!!Byly jsme v Primorsku hotel Ancora Playa,hruza plesnivé pokoje,uklíd nula,katastrofa,špinavé bazény no hruza.Ancora už NIKDY!!!

02.12.2013 18:08 Tomáš    
---.tone.cz

Dle mého názoru vše v pořádku a úžasná cena za dovolenou v Bulharsku - Slunečné pobřeží.

22.09.2013 16:54 Veronika    
---.nettel.cz

Přeji všem krásný den,byli jsme před pár dny s cestovní kanceláří Ancora v Turecku v holelu Grand Kaptan,mimo jiné tento hotel všem vřele doporučujeme je to tam super jedna z našich nej dovolených,s Ancoru jsme letěli poprvé a udělujeme jim plný počet hvězd,super delegátky hlavně naše delegátka Petra Foltýnová,tímto jí moc děkujeme a doufáme že při další naší dovolené budeme mít štěstí na takové zlatíčko jako je ona.

19.08.2013 21:37 Petr    
---.199.broadband10.iol.cz

S CK Ancorou jsme byli v Bulharsku v hotelu Sun Palace od 5.-15.8.2013. Hotel sám o sobě byl dostačující, ale co se týče služeb delegáta ck ancora, tak ten během pobytu na vás zcela kašle, je to člověk, který bere svou práci jako dovolenou.Za celý pobyt jsme ho viděli pouze 2x,při příjezdu se neuráčil nás doprovodit až na hotel, dokonce při odjezdu nás poslal na letiště pouze s řidičem autubusu, který byl naprosto zmatený. Závěr je takový, že s CK Ancorou jsme cestovali poprvé a naposled!!! Jediným důvodem vrátit se, by bylo dát delegátovi co proto, za to jak se choval ke svým klientům!!!

19.08.2013 13:58 Marie    
194.228.20---

s touhle cestivní kanceláři jsem byla s mou rodinou v egyptě. Když jsem přiletěli na letišti nás čekala delegátka. Převoz na hotel byl ok. ALE JAKMILE NÁS VYSADILI PŘED BRÁNOU HOTELU RYCHLE DELEGÁTKA ODJELA A NÁS TAM NECHALA NA POSPAS... Naše skupinka dostala ošklivé pokoje vzadu někde v poušti, plné brouků, písku atd.. Tohle jsme si samozřejmě nenechali líbit okamžitě volali delegátce až se vrátí, že chceme to co jsme viděli v katalogu a ne pokoje pro zaměstnance!!! Po 4 hodinách strávené s malými dětmi na recepci se delegátka odhodlala přijít a začla to řešit... ZA VELKÝ PŘÍSPĚVĚK NÁM DALI POKOJE JAKÉ JSEM MĚLI OBJEDNANÉ... Po 3 dnech v egyptě nás chytli střevné obtíže- volali jsme delegátce ta nám zařidila odvaz na kliniku vzdálenou od hotelu cca hodinu plynulé jízdy autem... PŘITOM JSME SE DOZVĚDĚLI, že je domluvený lékař přímo na hotelu, ale to nám delegátka KINGA nesdělila. Kdyby jsme se odvodnili MOHLI JSME UMŘÍT!!! omdlévali jsme, zvraceli jsme. JEN KVŮLI NĚJAKÉHO DOHODY PRO PENÍZE SE MOHLO STÁT NĚCO HORŠÍHO. CK ANCORA NEDOPORUČUJI

22.06.2013 14:56 Roman    
---.client.rionet.cz

Z CK Ancora v Bulharsku v Kitenu v hotelu Kamenec,červen 2012,všechno proběhlo jak mělo,spokojenost,můžu jenom doporučit.

07.05.2013 14:27 Adamus    
---.213.broadband6.iol.cz

NEJHORŠÍ ZKUŠENOST- EGYPT...Zaplatili jsme si zájezd do egypta v hotelu tie heights, dostali jsme pokoj v nějaké špinavé boudě a delegátka jménem MRG KINGA nám sdělila, že ve smlouvě nemáme v pzn uvedeno, že chceme hotel, přitom to tam bylo. Lékařská pomoc s paní delegátkou na mizerné úrovni. Dostali jsme střevní problémy, psali jsme KINGE A TA NÁM ODEPSALA, ŽE NEMÁ JAK SEHNAT ODVOZ!!! HRŮZA, BYLI JSME ODKÁZANI SAMI NA SEBE NIKDY V ŽIVOTĚ ANCORA

12.02.2013 17:44 mrversio    
---.tmcz.cz

Chtěl bych vědět více jaké máte ck ancorou zkušenosti a zda byste doporučili.Jde mi o to abych se nenapálil od cestovky a zda dodržují přání klienta.Děkuji všem za užitečné rady.

30.08.2012 10:45 Jarek    
---.212.203.89.stvgroup.cd-t.cz

Pravě jsme se vrátili s Bulharska se slunečného pobřeží s ck Ancorou.Vše proběhlo dobře,tamnější delegát byl supr.Celá dovolená proběhla tak jak bylo slibeno,celá rodina jsme byli maxymálně spokojení. Ck Ancoru budu jen doporučovat

26.07.2012 15:56 Radim    
---.t-mobile.cz

Byli jsme s Ancorou v Primorsku, vše proběhlo dobře, ubytování skvělé, dá se jen doporučit.

16.07.2012 03:05 Gabriela    
---.cust.vodafone.cz

Prosím víte někdo kolik stojí plazovy servis v itálii v rimini na přelomu července a srpna ?cestovní agentura invia která nám zprostredkovala zájezd u ck ANCORA mi napsala že stojí 4-6E a ck ANCORA mi teď v pokynech na cestu napsala že stojí 8-15E to je trochu velký rozdíl:-(:-(:-(děkuji za pripadne odpovědi

09.07.2012 19:45 Renča
---.ta.gin.cz

Hezký den, byla jsem letos v červnu s ck. Ancora v Rimini uábytování v hotelu Mexico,dostačující pro nenáročné klienty, čistý bazén, kousek k moři, krásný výhled na moře, strava luxusní, akorát paní delegátka nedodala v první dny nějaké pokyny pro české klienty, vše nám řekla ústně, bohužel nemáme v hlavě softwer, aby jsme si všechny info, zapamatovali, to mě mrzelo moc, jelikož jsme nevěděli o výletech, museli jsme provolávat za své, když jsme něco potřebovali!!! Jinak dovolená opravdu suprová!!

04.05.2012 11:05 andrea
---.101.108.109.omegatech.cz

Byli jsme s Ancorou v Kitenu a Primorsku, vše proběhlo dobře, ubytování skvělé, dá se jen doporučit.

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist