Aquatravel

Logo CK Aqua Travel

Logo CK Aqua Travel

CK Aquatravel

Cestovní kancelář Aquatravel se sídlem v Českých Budějovicích působí na českém trhu cestovního ruchu více jak deset let. CK Aquatravel se specializuje především na organizování zájezdů s tématickým a programovým zaměřením na potápěče do Chorvatska a dalších evropských zemí. Mezi další služby CK Aquatravel patří nabídka ubytování v hotelech po celém světě, prodej letenek do celého světa za výhodné ceny, pronájmy aut a také zaměstnanecké poukázky. V nabídce CK Aquatravel nalezneme klasické pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, potápění, golf, wellness zájezdy, expedice, motivační podnikové a firemní zájezdy. Cestovní kancelář Aquatravel je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

CK Aquatravel – destinace

V nabídce destinací CK Aquatravel narazíme na Bali, kde jsou nabízena letoviska Selang, Tulamben, Kuta, Nusa Dua, Sanur, Ubud, Lovina, Candidasa, Menjangen a Bedugul. V Indonésii jsou to letoviska Jáva, Sulawesi, Alor, Papua, Lombok, Bali, Komodo, Flores, Timor a Molouky. V Chorvatsku pak letoviska Veruda a Pula. Milovníci Egypta mohou zavítat do Hurghady. Ve Francii můžete strávit dovolenou v Saint Tropez. Pokud máte rádi Karibik, je pro vás připraven kouzelný Martinik. Klienti, kteří se rozhodnou strávit dovolenou u protinožců, mohou vycestovat do australského letoviska Kakadu.

 

Kontakt:

 

CK Aquatravel pobočka Hrdějovice (okres ČB)

Okružní 284

373 61 Hrdějovice

 

tel.: +420 387 220 768

 

e-mail: info@aquatravel.cz

 

www.aquatravel.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Aquatravel

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist