Azur Reizen

Hodnocení:
Logo CK Azur Reizen

Logo CK Azur Reizen

CK Azur Reizen

Cestovní kancelář Azur Reizen se sídlem v Praze působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1996. CK Azur Reizen se specializuje především na oblast Tuniska, a tak jako jediná cestovní kancelář z ČR nabízí zájezdy do krásné tuniské oblasti Tabarka. CK Azur Reizen spolupracuje s několika českými renomovanými cestovními kancelářemi. V jejím portfoliu se nachází přibližně 170 hotelů, od standardních, až po luxusní hotelové komplexy. Od 1. ledna 2009 je Azur Reizen členem Asociace cestovních kanceláří České republiky. Zájezdy si můžete pohodlně rezervovat on-line 24 hodin denně na webových stránkách kanceláře, kde si také můžete prohlédnout svůj vybraný hotel prostřednictvím virtuální kamery. V nabídce CK Azur Reizen nalezneme klasické pobytové zájezdy, eurovíkendy, zájezdy pro skupiny, zájezdy na míru, last minute zájezdy a také tématické pobyty a služební cesty pro firmy na klíč. Cestovní kancelář Azur Reizen je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

CK Azur Reizen – destinace

Klienti cestovní kanceláře Azur Reizen mohou vybírat ze široké nabídky destinací. V Tunisku jsou nabízena letoviska Tabarka, Bizerta, Hammamet, Port El Kantaoui, Sousse, Monastir a Mahdia. V Turecku můžete strávit dovolenou v letovisku Alanya, Side, Belek, Antalya a Kemer. Milovníci Řecka mohou odcestovat na ostrovy Kréta a Rhodos. Koho láká Egypt, může zavítat do letoviska Hurghada. Pro pořádné fajnšmekry jsou v nabídce také Spojené arabské emiráty.

Kontakt:

CK Azur Reizen pobočka Praha

Revoluční 17

110 00 Praha 1

tel.: +420 224 826 745

fax: +420 224 826 485

e-mail: revolucni@azurreizen.cz

Po – Pá: 9:00 – 18:00

www.azurreizen.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Aktualizováno: 09.10.2013
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Azur Reizen

30.08.2017 18:20 Vladimir    
---.106.broadband17.iol.cz

Otřesná zkušenost, nikdy více, záměna hotelu za jiný, nulová komunikace, korunou všeho byl odlet kdy jsme letěli z Antalye zkratkou přes Bulharsko, čistý čas cesty od vstupu do terminálu v Turecku 12 hodin, děkuji milá cestovko, ale tohle Ti nedaruji, kdo se chce přidat k případné žalobě ať píše na mail zaloba-azurreizenzavináčseznam.cz

30.08.2017 11:13 Aaa
---.net.upcbroadband.cz

S CK Azur Reizen ani zadarmo. Co predvadi tato banda zlodeju po priletu je na minimalni ukonceni licence. Po priletu do Turecka zmenene hotely pulce letadla. Nas hotel byl zaplaceny v centru u plaze, bus nas odvezl 20 km a posledni mesto. Takze total pustina, spina, smrad, plisen. Na urgence Azur Reisen nereaguje, tezka ignorace. Delegatka Vam taky moc nepomuze. NIKDY VICE S AZUR REIZEN!!!

15.08.2017 14:04 Renata
---.cz

Dobrý den, taky nás strčili do jiného hotelu v Bulharsku. Nikdo nám nic neřekl. Jsme velice zklamaní. Prý to dělají často. podali jsme stížnost, uvidíme jak dopadneme.

13.08.2017 12:31 Roman
---.pilsfree.net

S touto cestovní kanceláří už nikdy více. Po příletu do Turecka nám bylo zděleno že nám dájí jiný hotel asi 15 km od místa kde jsme měli strávit dovolenou. Z 15 km bylo pomálu 80 km. A to bylo pomálu celé letadlo že měli strávit dovolenou úplně v jiné destinaci něž měli vybranou.

12.08.2017 20:41 Radka
---.pilsfree.net

Tato cestovka jsou šmejdi.Klamou lidi a hotel,který máte zaplacený nedostanete dají Vás na jiný hotel.Hrozné už nikdy více přes ně.Varujem lidi.

07.08.2017 00:25 Jana
---.cbcnet.cz

S touto cestovkou nikdy,více,nejhorší dovolená mého života.V Turecku,změnili nám hotel,arogantní chování,služby delegátky žádné.

19.07.2017 17:24 Iveta    
85.13.109---

S touto CK již nikdy více!!! Po příjezdu do Turecka nás přesunuli do jiného hotelu, do úplně jiné destinace. Hotel o 150 km dále vůbec neodpovídal námi zaplacenému 5 hvězdičkovému hotelu!Ani služby, které jsme si zaplatili jako bar na pláži, osušky, wifi jsme neměli! A jak jsme se na místě dozvěděli, nebyli jsme jediní,kterým se na vysněné dovolené stalo s CK AZUR REIZEN to samé... Dokonce jedna rodina s malými dětmi musela kempovat a přenocovat venku, nebyl zaplacen ani rezervován žádný hotel!!! Za naší rodinu zkažená dovolená... S CK Azur Reizen na dovolenou již nikdy více..

30.10.2016 23:46 Dorota    
---.eurotel.cz

Cestovní kancelář Maxi Reisen lže a oklamává svoje klienty! Mění hotely těsně před odletem a nemá ani smlouvy s hotely, které nabízí! Reklamace zamítá! Dejte si na ně pozor, levná dovolená není vše!

07.10.2016 12:27 POZOR!!    
---.ipv4.broadband.iol.cz

Cestovní kancelář maxi reisen NIKDY VÍC!!! Po přečtení recenzí jsme měla smíšené pocity a říkala si, že to bude v pohodě, ale opravdu pozor na tuto cestovku, jinak budete mít po dovolené. 3 dny před odletem nám oznámili, že pro nás nejdřív není místo v hotelu a nakonec, že není místo v daném termínu volné místo v letadle. Dostali jsme 3 nabídky. Buď jiný termín (zkrácená dovolená a vrácení části peněz), jiný termín delší (s tím, že budeme mít o jeden den navíc bez doplatku, ale bohužel pro nás dost na nic, protože jsme měli zajištěnou dovolenou v práci) a třetí, že můžeme odstoupit od smlouvy, ale peníze by jsme dostali bůh ví kdy. Takže by jsme neměli ani peníze, ani dovolenou. Nakonec jsme bohužel museli letět v termínu 18.9. - 3.10.2016. Pro nás komplikované a museli jsme řešit den dovolené navíc v práci. Při příletu jsme šli hledat stánek s Maxi reisen a za boha jsme ho nemohli najít. Všechny cestovky přehledně označené a my po dlouhém hledání jsme objevili okénko, nad kterým byl papír asi se šesti jmény vč.našich a úplně jiná cestovka. No hrozný, už jsme mysleli, že skejsneme na letišti a nikdo si nás nevyzvedne. O odletu ani nemluvim!! Měli jsme odlétat v ranních hodinách a v Praze jsme měli být někdy kolem oběda 12:00 hod. Samozřejmě 2.10. nám bylo oznámeno, že odlétáme až v půl 12 z Rhodosu a máme přestup v Athénách. Takže jsme ještě takhle šaškovali v Řecku a do Prahy jsme se dostali až někdy v půl 5. Ještě byl problém na letišti na Rhodosu. Měli jsme společný kurf a povoleno bylo 32kg. V Řecku měli problém na letišti s naším kufrem, že musíme mít max jeden o nějakých 23kg a nebo dva. NO KONEC!! Jediná schopná delegátka nám to tedy zařídila a prošli jsme. Aby zkrachovali. Nechápu jak tato CK může vůbec fungovat. Navíc pozor i na Azur reisen, ty sedí v jedné kanceláři

17.09.2016 11:04 Tereza Klocová    
---.jon.cz

Zkušenost s touto CK bohužel strašná. Letos v září jsme zakoupili zájezd na Rhodos a na dovolenou se těšili, zařídili si cestovní pojištění a vše ostatní. Bohužel 5 dní před odletem nám místo pokynů k odbavení přišel e-mail, že pro nás nemají zpáteční let, tudíž nám zájezd ruší. Asi si dokážete představit situaci, kdy už začínáte balit a místo odjezdu následuje takové zklamání. Pět dní do odletu už bohužel není možné sehnat jiný kvalitní zájezd ve stejném termínu za tuto cenu. Při hledání náhrady jsme opět naráželi jen na nabídky od této CK, která ale nemá letenky, tudíž u svých obchodních partnerů zájezdy nabízí neoprávněně a není možné tyto zájezdy zakoupit. Zkrátka v dalším výběru dovolené si budu nejprve ověřovat, zda jí nenabízí CK Maxi raizen nebo Azur raizen, protože zkušenost je strašná a už NIKDY VÍCE. Vrátí nám sice peníze, ale dovolenou v tomto roce mi už nevrátí nikdo.

24.08.2016 19:39 Dalik    
---.bluetone.cz

Byl jsem s rodinou v srpnu na Krétě, dovolenou jsem zaplatil na poslední chvíli a po té jsem si přečetl recenze, málem mě trefila mrtvice bohužel storno nebylo možné a tak jsme se strachem jeli a čekali co se bude dít. Naštěstí se nic z toho co tu lidé píšou nestalo, naopak vše probíhalo jak má a my byli velice spokojení, takže CK můžu jen doporučit.

16.07.2016 12:18 Radek    
---.infos.cz

Hruza.posledni den 9-7-2016 jsme měli odletat domu ale marne jsme cekali na transfer na letiste po několika telefonátech jsme se dozvedeli ze nejsou zaplaceny transfery a letenky zpet.po asi 2 hodinovem zdrzeni prijela delegátka s nejakym turkem a chteli abychom zaplatily 250eur na osobu(byli jsme 3)potom jsme nasedli do autobusu který nas odvezl na letiste jenze madam delegátka s cistou hlavou vystoupila v pulce cesty s tim ze na letisti na nas bude cekat turek který vse vyridi, na letisti nam bylo zdeleno ze je plne letadlo které nasledne odletelo,po nejakem dohadovani telefonátech atd nam byl zajisten odlet přes frankfurt nad Mohanem do prahy-ale ty nervy.a ted cekame na vyjadreni CK a nasledne vraceni penez.jako místo vzpomínek na dovolenou mame spis vzpomínky na CK a nervy v kyblu.pekne zkazena dovolena

29.06.2016 16:02 Monika
---.ipv4.broadband.iol.cz

Naše zážitky s CK AZUR Reizen jsou otřesné. V žádném případě s touto CK nejezděte. Po příletu do Turecka nastal velký chaos. paní delegátka byla otřesná a ani s námi nejela do hotelu. Stačila nám oznámit, že ji nemáme obtěžovat, že má na starosti spoustu hotelů a že nenavštíví všechny. Takže jako lidé, kteří bohužel neumí cizí jazyky, jsme neměli šanci zjistit jaké možnosti oblast nabízí, jaké výlety , na co si dát pozor. To se dalo zvládnout, ale to nejhorší přišlo po tom, co podle instrukcí jsme měli dostat 1den před odletem přesný čas odjezdu od hotelu a čas a číslo letu. paní delegátka se neobtěžovala nás informovat. Po odeslání SMS se ozvala s tím, že odjezd je v 15 hod. Čas odletu a číslo nám nesdělila. Otřesný zážitek a pátrání na letišti. Po veškerých kontrolách nám bylo sděleno, že neodletíme. Paní delegátka dorazila později a cestovala do CZ s námi. Vznikly problémy na letišti a drželi nás tam další 4 hodiny, než jsme odcestovali. Paní delegátka nám řekla, že už s námi nemá nic společného. Údajné info, že nebyly zaplaceny zpáteční letenky a že se máme obrátit na CK. Na napsala pouze, že jim to je líto a to bylo vše. Pokud uvažujete o této CK varuji vás- nejhorší zážitek. Přeji Vám pěknou dovolenou, ale né s touto CK

09.06.2016 22:57 Dudo
---.95-103-202.t-com.sk

Tak CK AZUR RAIZEN, to je naozaj a v skutocnosti cista katastrofa. Uz nikdy viac s touto CK, ani zadarmo. NEODPORUCAM NIKOMU. Absolutne pokazena cela dovolenka.

22.03.2016 10:53 Marie    
---.fnplzen.cz

S touto CK jsem již cestovala několikrát a bez problémů.Vše odpovídalo a jedeme znova.

01.02.2016 13:01 Jirka    
---.47.220.168.jmnet.cz

Tato cestovka má z ostudy kabát, ale hlavně podvádí zákazníky vědomě a cíleně.Když vás mají, nacpou vás do jiného hotelu, zástupci v Turecku jsou arogantní a prolhaní - hrůza! Lžou, lžou, nesplní nic z toho co slibují. Dejte si moc velký pozor a raději jinam! U mě to končí soudem.l

01.02.2016 08:23 Marek
---.sg-stroj.cz

Nejhorší dovolená mého života!!! Chování zaměstnanců Příšerné!!!

05.10.2015 12:46 Hana    
---.pilsbone.cz

S touto cestovkou ani do Kotěhůlek. Po operaci kolene jsem jela do 5* hotelu , který nabízeli, místo toho vybydlená depadance bez výtahu a poměrně daleko od všeho, hotel poloprázdný, protože ho žádná cestovka už nechce jen tato ho nabízí za 5* Delegátku jsme viděli 1 minutu na letišti a pak chvíli v pondělí,ale to už jsme si za příplatek 200 EU zařídili sami pokoj přímo v hotelu.

11.09.2015 15:11 Jáchim    
---.maxtel.cz

Již nikdy více! nehorší dovolená. Nedoporučuji!

09.09.2015 15:49 Petr    
---.maxtel.cz

Přesně jak se tu píše. NIKDY NIKDY NIKDY s AZUR REISEN. Vyhozené peníze. Dovolání nikde. Hrůza.

09.09.2015 15:41 Alena    
---.maxtel.cz

CK Azur Reizen NEDOPORUČUJI! Je to sázka do loterie. Změní Vám objednanou destinaci o 180 km vedle a chovají se, jako by to bylo v pořádku. Beru změnu hotelu v té samé destinaci, ale 180 km? To je moc! A reklamovat? Nezájem! Už NIKDY s nimi nikam nepojedu.

24.07.2015 20:55 Věra    
---.tmcz.cz

S touto CK jsem byla v Egyptě a mohu vřele doporučit. Všechno bylo super jak delegát tak hotel byl přesně takový jak bylo v katalogu.

28.06.2015 15:54 Jana
93.99.117---

S touto CK nikdy více!!! Varuji.

17.04.2015 10:18 Lukáš
---.net.upcbroadband.cz

S touto cestovkou létáme každý rok, už jsme s nimi byli asi 5x, jak v Tunisku, tak i v Turecku a nikdy nebyl žádný problém. naopak, vždycky jsme byli smutní, že dovolená končí, protože se nám vždycky s Azur Reizen líbilo. Mají dobré hotely a velice slušné delegáty a dobrou organizaci výletů. Letos letíme také, už máme zaplacenou zálohu. Vřele dopručuji.

31.03.2015 19:08 Kryštof    
---.net.upcbroadband.cz

S Azur Reizen jsme byli na dovolené již 6x a vždy jsme se vrátili úplně nadšení. Díky této cestovce jsme poznali Turecko, Rhodos, Tunisko i Tabarku. Pokaždé jsme měli hotel, který odpovídal popisu v katalogu a vždy se o nás postarali perfektní a ochotní delegáti. Vždy jsme si dovolenou skvěle užili a už teď se těšíme na léto, protože opět poletíme s CK Azur Reizen a víme, že se o nás zase dobře postarají a že zažijeme nádhernou dovolenou. Tuto CK doporučuji všem.

03.06.2014 19:36 Markéta
---.cbcnet.cz

Prosím o nejnovější recenze o teto CK mame na 24.6 zaplaceny zajezd s dvema malymi detmi a po precteni recenzi mam opravdu obavy.

17.02.2014 16:36 alena a zdenka    
---.cust.vodafone.cz

Vse bez problemu.Tunisko,Hammamet hotel Safa.

19.12.2013 09:53 Tomas    
---.kontron.cz

Po zkusenostech z dovolene na Rhodosu, bych Maxi Reisen také spise nedoporucil. Pro vysvetleni prikladam text nasi stiznosti na CK, kterou Maxi Reisen opakovane zamita, s vysvetlenim, ze jsme si vlastne polepsili a delegatka Jitka je pry jedna z nejlepsich. Chtel bych jeste podotknout, ze nase stiznost by nejspise vůbec nevznikla, pokud by po pochybeni CK nasledovala vstricna omluva od delegatky CK. Jeji chovani a pak i nasledna reakce CK na naší stiznost nas však utvrdila v tom, ze bude dobře, pokud CK takove chovani nebude prochazet. Tomas

09.12.2013 11:21 Milan    
---.net.upcbroadband.cz

S touto cestovkou již nikdy více.Máte vybranou dovolenou dle vašich představ a tato cestovka vám ji změní k nepoznání. Přemístí vás do vybydleného hotelu a po sepsané reklamaci se z problému, které vám znepříjemní celou dovolenou se chtějí vylhat. Toto se nám přihodilo na ostrově Rhodos. Sprostě nás podvedli.

05.12.2013 12:16 Jitka    
---.net.upcbroadband.cz

Této CK nevěřím a nejsem sama. Tato CK podvedla nejen nás, ale též jiné klienty, kteří si vybrali zájezd dle svých představ a byli podvedeni. TUTO CK JIŽ NIKDY !!!

10.09.2013 15:03 Alena    
195.75.235---

Turecko - Alanya,po příletu nám bylo oznámeno, že námi zaplacený hotel u pláže je plný, tudíž dostáváme náhradní. Což o to, hotel byl pěkný, nový - ALE o hodně dál od pláže, žádné animační programy a hlavně bez občerstvení na pláži, které v původním hotelu bylo v rámci all.inclusive.Samozřejmě jsme nebyli jediní, koho přemístili - a když jsme se byli v hotelu zeptat, tak byl volný !! Co to je za habaďůru ???

24.08.2013 16:45 Bára    
---.pilsfree.net

Když jsem tady četla recenze, tak jsem si říkala, že dost lidí přehání. Ale mohu říct, že s Azurreizen už nikdy nikam nepojedem. Po příletu na Djerbu nam delegátka, jen tak jakoby nic oznámila, že nás vezou na jinej hotel. Prý kvůli problémům s vodou na našem hotelu. Po dvou dnech jsme se dozvěděli, že hotel je kousek od nás a že je prostě jenom plnej. Divím se delegátce, že jí vůbec nevadí, že lidem lže do očí.

24.07.2013 18:46 Jana    
---.net.upcbroadband.cz

Této CK již nevěřím. Byla jsme s rodinou, proti naší vůli přemístěny do jiního hotelu, než jsme si vybrali a to podstatně horšího. Již nikdy. Jak se dočítám nebyli jsme jediný. Je to jejich praxe. Nikdy.

24.07.2013 18:35 Petr    
---.net.upcbroadband.cz

S touto CK již nikdy. Byli jsme podvedeni.

17.07.2013 12:50 Khalil Věra    
---.static.grapesc.cz

ztráta dokladů v Tunisku,vše se obratem,přesto,že byla najata dopravní služba tuniská vyřídilo,vrátilo a dnes již se vše nachází na CK v Praze,touto cestou veřejně děkujeme,centrální CK,pobočce v Truhlářské ul.a delegátce

12.07.2013 14:17 Eva    
82.100.8---

Tato CK letos v červnu zařídila pro mě a mé kamarádky skvělou dovolenou V Tabarce v Tunisu. Dávám plný počet, neb služby, delegát, organizace vše bylo perfektní.Doporučuji.

06.07.2013 08:20 lucik    
---.150.108.78.czfo.net

Můžu tuto ck azur reizen doporučit jela jsem s ní už 2x a to červen 2012 a červen 2013 vše proběhlo v pořádku jak na letišti tak i v hotelu.

02.07.2013 10:14 lída
---.cust.nbox.cz

oprava dávám plný počet hvězdiček!!!

02.07.2013 10:14 Lida    
---.cust.nbox.cz

Mohu jen doporučit tuto CK, Byli jsme na Djerbě a byli jsme velice spokojeni!!! Paní delegátka Opletalová velice ochotná a vstřícná!!! Moc jí touto cestou děkujeme za celou rodinu a příští rok se již těšíme na další dovolenou!

20.06.2013 10:27 Jája
195.122.213---

Oprava- hvězdiček dávám 5+

20.06.2013 10:26 Jája    
195.122.213---

Dobrý den,byla jsem s touto CK na Djerbe od 11.6.2013. Bez jejiného problému, setkala jsem se jen s ochotou a max.vstřícností všech z CK Azur Reizen, delegátku pí. Opletalová - jenom chválím a děkuji. Po přečtení všech komentářů na CK Azur jsem měla obavy, ale opak je pravdou. Vřele doporučuji a pokud budu mít možnost, zase se s důvěrou obrátím.

30.01.2013 21:41 Vladimír    
---.tmcz.cz

Dobrý den, byly jsme velice NESPOKOJENI. Byl to jeden velký podvod. Delegát byl arab, který se s námi odmítal bavit. Naložili nás do rozklepaného autobusu a oznámil nám ze hotel je plny a odvezl nás do pokoji které plesnivěli, byl to úplně jiný hotel, první den jsme spali na recepci. Měli jsme to chuť dát do televize. Když jsme tam byly osobně v tom našem objednaném hotelu tak tak řekli že je volno a že není problém. Zavolali pak našemu delegátovi, který jim něco řekl a v tu chvíli byl hotel plný. Neskutečný hnus.

25.09.2012 13:37 Jan
---.net.upcbroadband.cz

S touhle ck už nikdy,utikali jsme s hotelu jako zloději.Mohli jsme taky zůstat na ulici,Ali to zařidil že jsme jeli do jiného hotelu.Ck zaplatila jen 7 dní,měli jsme pobyt na 12dní,byl to šok pro 17lidí.Tak že mínus nula!

07.09.2012 10:31 Jitka
---.czechaerosol.cz

Mám s touto CK děsivou zkušenost a souhlasím s Májou s touto CK již nikdy. Jediné co se dá pochválit je delegát. Lživé info od pracovníků CK je něco na co nehodlám tolerovat. Určitě již s touto společností nikam nepojedu!!!

05.09.2012 13:37 Radek    
---.mountfield.cz

Byli jsme s touto CK již 3x. Tabarka, Djerba, Hammamet. Vždy vše OK. Záleží asi na tom, co člověk očekává. U této CK odpovídají služby a kvalita zaplacené ceně.

14.08.2012 12:25 Lenka
---.cz

nikdy a nikam s CK Azur reisen !!!

02.08.2012 21:57 Mája
---.cablenet.cz

Nechápu jak je možné,že tam jsou 4* když jsem žádnouneoznačla.tak že NULA pro tuto CK!!!

02.08.2012 21:54 Mája    
---.cablenet.cz

Zřejměsi CK vybírá ke zveřejnění pouze recenze kladné,ale to jí zřejmě už nepomůže.Jednání prodejců s klienty,lživé informace v katalozích,propozice pouze jeden den před odletem atd.něco otřesného.Pro člověka,který již cestoval s jinými CK to byl pro mě otřesný zážitek,na který se dá,bohužel jen těžko zapomenout.Doporučuji všem,raději si připlaťte a kupte si zájezd u jiné CK.Toto byla moje 4 CK a děs.Chci pouze dodat,že jsem obyčejný člověk,který si poctivě na dovolenou šetří a proto si příště budu dávat větší pozor a zvolím kvalitnější CK.

02.07.2012 19:21 Pája    
---.240.broadband2.iol.cz

Turecko-Alanya, jen poopravím,dávala jsem 5hvězdiček této cestovce a ukazují se jen 4. Ale doporučuji!!

02.07.2012 19:20 Pája    
---.240.broadband2.iol.cz

Doporučuji, byli jsme s Azur Reizen v Turecku-Alanya. Konec června 2012 a vše v naprostém pořádku-delegátka,hotel,jídlo...1* určitě bych s nima jela znova!!!

14.03.2012 14:53 Ibina
109.205.72---

Můžu jen doporučit.Byla jsem s touto ck loni v Tabarce a předčila moje očekávání.

28.11.2011 20:57 Etela    
---.net.upcbroadband.cz

Stouto CK jsem byla 2.v Tunisu a mohu doporučit.Delegat Tunisky ktery mluvi pekne česky rychli a vse zaridi kdyz neco potrebujete,poradi i na co si mate dat pozor pred mistnima.takze doporucuji.

31.08.2011 17:56 Mirek    
195.39.100---

Byl jsem s touto cestovní kanceláří 15.8.2011 v Tabarce v Tunisku a vše v naprostém pořádku bez jediného problému. Azur Reizen mohu všem vřele doporučit!

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist