Lunatour

Hodnocení:
Logo CK Luna Tour

Logo CK Luna Tour

CK Lunatour

Cestovní kancelář Lunatour se sídlem v Trutnově působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1996. CK Lunatour se specializuje na českými turisty oblíbenou oblast – Řecko. CK Lunatour se věnuje také charitě a pokud si zakoupíte zájezd právě u této cestovní kanceláře, přispíváte tím také na pobyt některému z dětí ze Sdružení pro pomoc mentálně postiženým. V nabídce cestovní kanceláře Lunatour nalezneme pouze klasické pobytové zájezdy s výlety pro jednotlivce, školy a skupiny. Cestovní kancelář Lunatour je pojištěna proti úpadku u České pojišťovny.

 

CK Lunatour – destinace

Cestovní kancelář Lunatour nabízí zájezdy do útulného řeckého pobřežního městečka Asprovalta, které leží v zálivu Strymonikós v půlce cesty mezi městy Soluň a Kavala. Městečko se rozkládá na zeleném pohoří, které poskytuje velké množství krásných vyhlídek.

 

Kontakt:

 

CK Lunatour pobočka Trutnov

Krakonošovo náměstí 74

541 01 Trutnov

 

tel.: +420 499 811 408

fax: +420 499 810 356

 

e-mail: lunatour@lunatour.cz

 

CK Lunatour pobočka Hradec Králové

Baťkovo náměstí

500 02 Hradec Králové

 

tel.: +420 495 581 712

 

CK Lunatour pobočka České Budějovice

Náměstí Přemysla Otakara II. 33

370 01 České Budějovice

 

tel.: +420 385 346 189

 

www.lunatour.cz

 

Publikováno: 05.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Lunatour

29.07.2015 07:42 Ludmila SUCHÁ    
---.starnet.cz

MILÍ PŘÁTELÉ DOVOLENÝCH U MOŘE. CHTĚLA BYCH SE S VÁMI PODĚLIT O SVÉ ZÁŽITKY Z LETOŠNÍ DOVOLENÉ S CK LUNA TOUR TRUTNOV. JE MI 78 LET A S TOUTO CK JEZDÍM DO ŘECKA SE SESTROU A PŘÁTELI ASI 10 LET, VŽDY NA STEJNÉ MÍSTO - DO VRASNY, KDE SE NÁM LÍBÍ A PROTO KAŽDÝM ROKEM NEŘEŠÍME KAM POJEDEME, ALE JEN V JAKÉM TERMÍNU. VE SVÉM VĚKU JSEM VYSTŘÍDALA ŘADU RŮZNÝCH CK, ALE LUNA TOUR JE PRO NÁS NAPROSTO JEDINEČNÁ. JE TO HLAVNĚ V PŘÍSTUPU A STAROSTLIVOSTI MAJITELŮ -MANŽELŮ ŠORMOVÝCH. TO SE UKÁŽE ZEJMÉNA TEHDY, KDYŽ JE POTŘEBA ŘEŠIT JAKÝKOLIV PROBLÉM, COŽ JSEM NEJVÍCE OCENILA LETOS, KDYŽ JSEM MĚLA NA PLÁŽI ÚRAZ PÁTEŘE A BYLO NUTNO OKAMŽITĚ ŘEŠIT OŠETŘENÍ A POSLÉZE ZAJISTIT OPERACI NA KLINICE V SOLUNI. MUSÍM S VELKOU ÚCTOU A VDĚČNOSTÍ PODĚKOVAT MAJITELŮM CK LUNA TOUR, ŽE SE O MNE POSTARALI MOŽNÁ LÉPE, NEŽ BY SE POSTARALA RODINA, TOTIŽ S ROZVAHOU, PROFESIONÁLNĚ, BEZ ZBYTEČNÝCH EMOCÍ A HLAVNĚ- COŽ OCENÍ KAŽDÝ NEMOCNÝ- LASKAVĚ A S VELKOU OSOBNÍ ÚČASTÍ. VŮBEC NIC JSEM NEMUSELA VYŘIZOVAT, ŘEŠIT, O VŠECHNO SE POSTARALI- O LÉKAŘE, OZNÁMENÍ NA POJIŠŤOVNU, PŘEDEPSANÉ LÉKY PŘIVEZLI, ZAPLATILI, STEJNĚ JAKO PROTETICKOU POMŮCKU, TO VŠE JSEM JIM PLATILA AŽ PO OPERACI, KDYŽ JSEM ČEKALA NA PŘEVOZ DO ČESKA. NIČÍM JSEM SE NEMUSELA STRESOVAT, VŠECHNO PROBÍHALO DECENTNĚ A SE SNAHOU POMOCI. VĚŘTE MI, ŽE TOHLE JE PRO MNE ZÁRUKA PERFEKTNÍ DOVOLENÉ. NEJEN UŽÍVAT SI KRÁSNÉHO PROSTŘEDÍ, ÚŽASNÉHO MOŘE A SLUNÍČKA, ALE VĚDOMÍ, ŽE KDYŽ SE NĚCO NEMILÉHO PŘIHODÍ, NEJSEM V TOM SAMA, ALE MÁM MOŽNOST POŽÁDAT O POMOC CELÝCH 24 HODIN DENNĚ A VĚDOMÍ, ŽE MI BUDE S LASKAVOSTÍ A NEPRODLENĚ POMOŽENO. TO BY MĚLO BÝT PRO VŠECHNY KLIENTY CK TO PRVOŘADÉ A ROZHODUJÍCÍ. JSEM RÁDA, ŽE JSME SI, SOUČASNĚ S OBJEDNÁVKOU DOVOLENÉ PROSTŘEDNICTVÍM CK LUNA TOUR, ZAJISTILY I CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ U POJIŠŤOVNY UNION BRATISLAVA .BYLI SE MNOU PO CELOU DOBU V KONTAKTU, POTŘEBNÉ VĚCI ŘEŠILI PŘÍMO NA KLINICE S LÉKAŘI A S MAJITELI CK, VČETNĚ ORGANIZOVÁNÍ MÉHO NÁVRATU DO ČR- LETADLEM A POTOM I SANITKOU, ZAVEZLI MĚ ROVNOU DO ČESKOBUDĚJOVICKÉ NEMOCNICE NA KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ A PAK JEŠTĚ DOMŮ DO BYTU. PŘI VŠÍ SMŮLE A BOLESTECH TO BYLO SNAD NEJOPTIMÁLNĚJŠÍ VYŘEŠENÍ MÉHO PROBLÉMU. PROTO MOHU ZCELA ODPOVĚDNĚ ŘÍCI, ŽE OZNAČENÍ CK LUNA TOUR JAKO RODINNÉ CK NENÍ SLOGAN, ALE ČESTNÉ UZNÁNÍ, KTERÉ MAJITELŮM DALI SAMI KLIENTI, KTEŘÍ SE OPAKOVANĚ VRACÍ KAŽDÝ ROK, TAK JAKO MY. JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI MAJITELŮM CK MANŽELŮM ŠORMOVÝM A JEJICH PŘÍSTUPU K NÁM KLIENTŮM SI VELICE VÁŽÍM. MAJÍ ODE MNE OBDIV A HLUBOKOU ÚCTU. BUDU SE TĚŠIT, ŽE BUDU MOCI JEJICH SLUŽEB VYUŽÍVAT JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO.

03.07.2012 10:10 Korbelos    
---.wnet.cz

LUNATOUR - pohodová cestovka s přátelským přístupem. Do Řecka jezdíme již spousty roků, před lety žena narazila na tuto malou rodinnou CK. Naše hodnocení je velmi pozitivní. Tato cestovka má k dispozici 4 hotely v letovisku Asprovalta - Chalkidiki. Městečko a pláže jsou perfektně upravené a žijí nočním životem. Každý zde nalezne co chce. V místě i okolí je velké množsství příležitostí k zábavě. Nedaleko 18km je rodiště Aristotela, Aristotelův zábavní park a škola, dále překrásné jeskyně Alistrati a starověké hradiště Amfipolis. Majitelé hotelu jsou celou dobu pobytu v hotelu s Vámi a starají se aby nic nescházelo, radí a organizují vámi požadované výlety. Hotel nabízí velmi příjemné ceny od necelých 5tisíc kč. Hotel s možností polopenze. Hotel Theo Beach Strimona,Vergina jsou na okraji pláže a k moři je to pár desítek metrů, proto je hotel vhodný pro rod. s dětmi. Pláže jsou klidné, čisté a hlavně bez ježků-do vody můžete na boso. O naší spokojenosti a spokojenosti dalších vypovídá i fakt, že s touto ck jedeme letos již po několikáté. Majitelé jsou k pohodovým lidem velmi příjemní. Na youtube jsou nějaké videa z této lokality, stačí jen zadat název lokality Asprovalta nebo lunatour, popř, Korbelos a najít si řecko. Krásnou dovolenou !!

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist