Mipro

Hodnocení:
Logo CK Mipro

Logo CK Mipro

CK Mipro

Cestovní kancelář Mipro se sídlem v Chomutově působí na českém trhu cestovního ruchu již několik let. CK Mipro se specializuje především na oblíbenou oblast Itálie. V nabídce cestovní kanceláře Mipro nalezneme klasické pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, zimní lyžařské zájezdy, relaxační pobyty, lázeňské pobyty, last minute zájezdy, eurovíkendy a také pronájmy chalup. Cestovní kancelář Mipro je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

CK Mipro – destinace

Pro zájemce o klasické pobytové zájezdy má CK Mipro v nabídce italskou oblast Emillia Romagna, která se rozprostírá v srdci střední Itálie mezi kopci a rovinami Pádské nížiny. V nabídce pobytových zájezdů je také několik letovisek z Chorvatska.

 

Kontakt:

 

CK Mipro pobočka Chomutov

Nerudova 70/4

430 01 Chomutov

 

tel.: +420 474 652 097

fax: +420 474 652 097

 

e-mail: cvmipro@volny.cz

 

www.mipro.cz

 

Publikováno: 07.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Mipro

19.08.2021 12:46 ...    
---.net.upcbroadband.cz

Musím také přidat recenzi na tuto cestovní kancelář, sice jsou tu recenze z roku 2014 atd, ale moc věcí se asi nezměnilo. Byly jsme s rodinou v kempu Mare Pineta, Itálie, musím podotknout, že lidé co měli bydlení v Mobilehouse se do naší situace asi moc nevžijí, ale já jsem měla karavan. Kdykoliv vám někdo tohle nabídne, utíkejte od toho a neberte to!! Staré plastové židle, stůl, starý vařič. Lednice, která vevnitř byla rozbitá. Největší šok mě čekal asi uvnitř, dvě staré postele, špinavé, matrace nikdy nepraná, psali že budou tři polštáře, ale nakonec jen dva a nějaká napodobenina, či výplň z peřiny, nemám tušení, co to bylo. Vevnitř netekla voda, měli tam dva větráky, který tam možná stojí třicet let a nikdo je nevyčistil. Nevím jestli je to zdravé dýchat. Co se týče prostoru pro oblečení, člověk měl dvě ušmudlané skříně, kam musel vše naházet a doufat, že se to vejde. Nejhorší bylo asi bezpečí, dveře bohužel byly rozbité, člověk je měl problém zavřít a kdyby nás někdo chtěl vykrást, nebyl by to obtížný problém. Strava byla v pořádku, paní je moc milá. Moře bylo krásné, to byla moje jediná útěcha po tom, kde jsme museli být. Je to maximálně na vyspání a utéct. Tímhle bych chtěla apelovat na majitele, aby něco s karavanem dělal a nebo ho nejlépe zboural. Po mé kritice se na mě, obrátil a řekl mi, že to není jeho problém. Ano, zaplatili jsme si karavan, ale proboha dávejte aspoň reálné fotky toho, kam člověka posíláte a nebo dejte menší cenu. Za takový hrozný ubytování si účtovat, co pomalu za kvalitní mobilehouse. Bohužel tohle ni zkazilo dojem z celého zájezdu, takže si dávejte pozor do čeho jedete a nechte si vyžádat fotky, jinak budete stát překvapeni, jako já první den. Docela uvažuji, jestli by tohle prošlo hygienou i ten fakt, že nijak nečistí matrace a při příjezdu byly černé, brouci.. no do teď se škrábu. Nejsem žádná fiflenka nebo nezakládám si na luxusním prostředí, ale i muž se kterým jsem jela, který je zvyklý na ledacos, neměl na tenhle karavan, pozitivní reakci. Pokud tohle chce nabízet a ještě dostat pozitivní recenzi, tak ať to nabízí za zlomek ceny a nebo to zrenovuje protože tohle bylo silný retro :D obzvlášť na rok 2021 a covid situaci. Dále bych vytkla, hygienu v koupelnách, mít zatarasený záchod a prostor si vyčistit zuby ještě v deset ráno, no nevím, nejsem ranní ptáče, ale tohle by okolo sedmé ráno, mohlo být zařízený si myslím. Ve zkratce pokud jedete s dětmi, asi se nudit nebudete, ale mě to tam ke konci nudilo a nevěděla, jsem do čeho pomalu píchnout. Příště beru lepší cestovku a jiné místo.

16.09.2015 20:34 Edita Strajčevová    
213.129.159---

Dovolená v Itálii-Lido degli Estensi byla překrásná. Pan Procházka vždy milý a ochotný pomoci. Mobilhom. hezký,kemp krásný. Doporučuji. Příští rok vyrážíme znovu.

09.01.2015 18:43 Jarmila Škodová    
---.static.grapesc.cz

hvězdiček samozřejmě mělo být pět :*

09.01.2015 18:40 Jarmila Škodová    
---.static.grapesc.cz

Letos se opět moc těšíme na dovolenou s CK-Mipro.Služby této cestovní kanceláře pana Procházky jsou suprové.Jedeme na toto místo už po několikáté a stále se těšíme.Trávily jsme dovolenou zde,se svými dcerami a po letech už jezdí se svými rodinami a jsou se službami ck-Mipro moc spokojené.Závěrem -ZA ROZUMNÉ PENÍZE-KRÁSNÁ DOVOLENÁ.

10.10.2014 19:44 Jiří Bambuch    
---.cust.tlapnet.cz

Mohu všem doporučit baječnééééééééééé

10.10.2014 19:42 Věra Bambuchová    
---.cust.tlapnet.cz

Bylo moc krásná dovolená . Všem mohu doporučit ,báječní lidé a ochota ,vybavenost karavanů super.

25.08.2014 17:04 spokojená zákaznice
---.softcontrol.cz

Byla jsem s ck Mipro v Itálii v Lido Degli Estensi krásný kemp Mare Pineta k moři blízko,delegátka vždy ochotná pomoci,velký výběr výletů.Karavany dostačující snad jen jediná připomínka chtělo by vyměnit vybavení kuchyně.

30.05.2014 14:14 Kejvalovi Pelhřimov    
---.pel.cz

Omluva. Hodnotím

30.05.2014 14:09 Kejvalovi Pelhřimov    
---.pel.cz

Je to vždy super dovolená. Máme vše co potřebujeme. I když se vám počasí nevydaří, je co dělat. Vždy se budu těšit z cestovkou, Mipro až sní zas pojedeme.Plno dobrých nabídek zájezdů, a plno dobrých nákupu.Zmrzlina super a Pizza, o té nemluvě no vše super. Chci poděkovat pracovníkům Mipra za jejich starostlivost a péči průběhu pobytu každého účastníka. Přeji mnoho úspěchu. Mohu jen doporučit. Už se těšíme.

06.11.2011 15:48 Blanka    
---.scnet.cz

Prima odpočinková dovolená. Ubytování v karavanu sice skromné ale postačující, před karavanem fajn posezení.Kemp je čistý a poskytuje veškerý komfort, zasluhuje ony 4*. Ceny přijatelné.Na pizzu ještě slevy. Moře i pláže čisté. Služby CK Mipro velmi dobré. Rádi se sem opět s CK Mipro vrátíme.

02.11.2011 08:28 Mirko Zvoníček - Jirkov 6.    
---.net.upcbroadband.cz

Občas chodí po pláži černoši, jsou to senegalci a nabízí různé osušky, suvenýri a cetky. Také mají na pláži plastové stoly a nabízí opasky, brýle, kabelky atd., musíte smlouvat a pak se vyplatí u nich nakoupit. Třeba kabelka výjde na 2e vezli jsme domů tři, opasek puma 4e, brýle nebo triko 3e a to vše od známých značek jako Gucci nebo Dolce Gabbana...samozřejmně je to falzum, ale potěší. V Lido degli Estensi jsem byl v r.2006 a 2009 a v r.2012 tam jedu znova. Pokud mohu za sebe, tak vřele doporučuji pro rodinou dovolenou i malinkými dětmi. Rád se na toto místo vrátím. Mirko Zvoníček Jirkov u Chomutova.

02.11.2011 08:28 Mirko Zvoníček - Jirkov 5.    
---.net.upcbroadband.cz

Také jsme byli nakoupit v marketu v nedalekém Porto Garibaldi, odvoz byl zdarma zajištěn CK Mipro. Z kempu vede hlavní třída městečkem kde je neskutečný počet krámků se vším možným od oblečení, bot, kabelek, brýlí, parfémů, jídla, hraček, suvenýrů, cetek atd.atd... V uličce vedle hl. tř. je pizzerie Al Gazebo, kde od 12,00 do 14,00 dostanete jídlo i pití za polovinu ceny, (např. velká pizza z 6e za 3e). Souběžně s hl.tř. (pěšky z kempu 3-5 min.) jsou 1x týdně velké trhy se vším. Koupání u moře super, počasí krásné 38-40C prostě celých 14 dní pařáky, jsou tam široké a dlouhé jemně písečné pláže, voda čistá a teplá s hodně mírným klesáním, stovky a stovky mušlí a mušliček, pro děti super. Všude čisto a dostatek místa.

02.11.2011 08:27 Mirko Zvoníček - Jirkov 4.    
---.net.upcbroadband.cz

Na vchodě směrem do kempu je kamera on-line, tak jsme v určitou hodinu šli pozdravit rodiče domů, prostě jsme jim zamávali a pozdravili. Byly jsme na celodením výletě na moři lodí Delfinus se zastávkou u majáku na ostrově lásky, kde následoval oběd - několik chodů, kde víno a nealko jsme mohli vypít kolik kdo chtěl. Tady jsme si každý nasbíral nespočetné druhy krásných mušlí které jinde nejsou. Dále jsme byly na výletě v Commachiu, kterým se říká malé Benátky...super doporučuji.

02.11.2011 08:26 Mirko Zvoníček - Jirkov 3.    
---.net.upcbroadband.cz

V kempu je Mini Market, je tam vše dostupné, ceny rozumné, pro mne např. pivo Heineken nebo Tuborg ve skle za 0,60 e a šampus Spumante 0,75 e. Také obchůdek s pohledy a nafukovacími věci a věci k moři. U vchodu dalo by se říct je venkovní rákosová restaurace, pizzerie, zmrzlina, posilovna, bankomat, lékař, komplex bazénů za 1e na osobu a den v sezóně. My jsme byly červen až červenec a neplatili jsme nikdo nic.

02.11.2011 08:23 Mirko Zvoníček - Jirkov 2.    
---.net.upcbroadband.cz

Služby delegátky p. Sojkové byly kvalitní, u jejího stanu na nástěnce jsme zjistili vše potřebné, dle potřeby vše zajistila. Společných soc.zařízení (WC a sprchy)je v kempu hned několik, jsou velké,čisté, velká umyvadla, zrcadla, elektr., prostě perfektní a překvapil nás častý úklid.

02.11.2011 08:21 Mirko Zvoníček - Jirkov 1.    
---.net.upcbroadband.cz

Krásná a fajn dovolená skoro ve střední Itálii v pineovém háji v kempu Mare Pineta v Lido degli Estensi. Cesta autobusem byla super, časté zastávky, občerstvení jako káva, čaj, limo a pivo bylo samozřejmostí a bylo se po cestě na co se dívat hlavně při průjezdu v Alpách. Ubytování jsme měli v pěkném karavanu pro 4 osoby přitom jsme byli 3, takže dostatek místa. Vybavení karavanu od nádobí, vařiče, ledničky atd. dobré. Ke karavanu byl velký předstan na zip, ve kterém byla zmiňovaná lednice,světlo, zásuvky na el., regál, drogerie na úklid, plastový stůl a 4 pl. židle, které jsme si dali ven před karavan, kde jsme trávili noční siestu.

02.07.2011 18:01 Spokojení zákazníci    
---.static.grapesc.cz

Byla to fajn dovolená s touto cestovkou za dobrou cenu, několik výletů, nejkrásnější byl do Benátek. Měli jsme vše co jsme potřebovali, počasí nám též přálo. Prostě vřele doporučujeme a určitě zas za rok se tam rádi vrátíme.

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist