ROS.BR

Hodnocení:
Logo CK Ros.Br

Logo CK Ros.Br

CK ROS.BR

Cestovní kancelář ROS.BR se sídlem v Bruntále nabízí svým klientům klasické pobytové zájezdy, oblíbené poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, wellness zájezdy, last minute zájezdy, zájezdy pro skupiny a také VIP zájezdy pro ty nejnáročnější klienty. Kromě toho nabízí CK ROS.BR také prodej autobusových jízdenek do Itálie a Chorvatska, prodej letenek a autobusovou dopravu, nebo pronájem autobusů Man Lion's Coach a Karosa 936. Zájezdy je možné objednávat pohodlně prostřednictvím internetu. Cestovní kancelář ROS.BR je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

CK ROS.BR – destinace

Pro klasické pobytové zájezdy nabízí cestovní kancelář destinace v Česku, Chorvatsku, Itálii, Rakousku, Slovensku a Slovinsku. Poznávací zájezdy zavedou klienty na Kvarnerské ostrovy a do oblíbeného letoviska Malinska v Chorvatsku. Dále jsou v nabídce poznávací zájezdy na Slovensko. Cílem sportovních zájezdů je Česko, Itálie, Rakousko, Slovensko a Slovinsko. Zájemci o wellness zájezdy mají možnost zavítat do lázní a termálních koupališť v Rakousku, Slovensku, Slovinsku a také Česku.

 

Kontakt:

 

CK ROS.BR pobočka Bruntál

Palackého náměstí 15/5

792 01 Bruntál

 

tel.: +420 554 711 000

fax: +420 554 721 796

 

e-mail: ckros@ckros

 

www.tipnadovolenou.cz

 

Publikováno: 07.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: ROS.BR

11.08.2014 13:28 Lucie
---.net.upcbroadband.cz

Tedy, na dovolenou s touto cestovni agenturou mame odjet tento tyden a po precteni komentaru se zacinam opravdu bat.. :(

10.08.2014 19:52 Nikola    
---.net.upcbroadband.cz

Cetovka má jaksi ve všem velký bordel!Autobusáci nervozní a ani nevěděli kde nás mají vysadit, poslali nás za cizím delgátem který na nás koukal jako na mimozemštany. Nikdo na nás nečekal kdo by se o nás postaral a museli jsme ještě volat do čech aby nám tam někoho poslali. Jinak co se týká penzionu tak jídlo odpovídalo ceně a tak nějak to ušlo.Ale že jsme měli napsané ručník v ceně které jsme samozdřejmě nedostali a museli si ulovit jeden malej s přítelem napůl na celý týden!Koše nám nikdo nevynesl celý týden, mýdlo nebylo, toaletní papír nebyl!Nic. Na otázku jestli mají osušky následoval výsměch a že nemají. Nespokojenost ale moře krásný. Jinak touhle cestovkou už nikdy více!

25.02.2013 22:12 PETR    
---.entira.cz

My jsme si zakoupili dovolenou na slevovém portálu a vše odpovídalo ceně. Žádný problém při sjednání smlouvy, doprava dle plánu (malé časové odchylky způsobené provozem neberu jako chybu CK), strava úměrná ceně. Možná by si všichni stěžovatelé měli sáhnout do svědomí a podívat se, kolik je zájezd stál. To jsme my Češi. Za málo peněz hodně muziky.

02.02.2013 03:51 Renda    
---.147.broadband15.iol.cz

děs a bída.. NIKDY VÍCE! Nejhorší cestovka se kterou jsem kdy jela!

16.09.2012 21:38 jedna z mnoha    
---.jaronet.cz

Dnes jsme se s manželem vrátili s Promajny a musím se též přídat k nespokojeným účastníkům. My jsme tam delegáta pro jistotu neměli vůbec s tím,že je nemocen a tím pádem samotné ubytování bylo zlým snem.V průběhu pobytu máte stížnosti řešit na místě,ale u koho??A nebo si nechat stížnost podepsat domácím-to je k smíchu.Chtěli jsme toaletní papír a odpověď zněla -nemám kupte si, já si zadek taky umývám,to myslím nepotřebuje komentář,A ještě perlička-musíte si koupit nejmenší balení t.j. pouhých 8 kousků.A pak si to nechte podepsat... Jídlo bylo dobré,jen opravdu velmi malé porce,ale na snídani jste si mohli každý den v případě hladu přidat marmeládu, máslo bylo k přidání na vlastní žádost. ... Moře jinak krásné,čisté a hvězdičku si zaslouží pouze paní Helena za svou ochotu pomoci i těm klientům,kteří k ní nepatřili.Tímto jí ještě jednou děkuji

07.08.2012 09:46 Jiřina    
---.unet.cz

zájezd s vlastní dopravou od 28.7.-4.8.2012 Po přečtení této diskuze jsem měla opravdu strach, jak se bude odvíjet zaplacený zájezd do Baška Voda. Jsem zklamaná, co jsem si tu přečetla a nevím, co si o těchto pisatelích myslet. Byli jsme ubytovaní v krásném čistém pokoji s vlastním čistým sociálním zařízením a balkonem v Kamenném Dvoře. Za dobu pobytu s polopenzí jsme byli pouze 2x na obědě, protože snídaně byly tak bohaté, že po najezení do syta, což člověk mohl, protože po základním talířku, co dostal, si mohl ještě dát, co bylo navíc nachystáno na společném stole, jsme nemuseli ani chodit na oběd. Večeře byly teplé s polívkou, hlavním jídlem a většinou ještě nějakým zeleninovým salátem a po každé s dezertem. Můj přítel je velký jedlík a odcházel vždy najeden tedy až nacpán, takže žádné porce pro mateřinku!!! Delegátku jsme viděli vždy na jídle, takže 2x denně, to stačilo, na co se chtěl člověk zeptat, na to se zeptal. Možná nejsme zrovna z těch lidí, kteří by potřebovali pořád vodit za ruku, jak jsem se tu přesvědčila a dokážem si, co potřebujeme najít sami. Jinak v Baška Voda je většina čechů, takže jsou domorodci zvyklí si s vámi povídat česky a jde jim pěkně rozumět, takže delegátka nebyla opravdu k ničemu třeba. Celkově jsem byla velice spokojená. Mohu jen doporučit.

30.07.2012 16:18 JIRKA    
---.interlogic.cz

na tuto CK pozor!!! služby jsou opravdu na hodně nízké úrovni, když si člověk spočítá cenu a co za to dostane, tak už se opravdu vyplatí jet do chorvatska autem a ubytování si najít raději sami.. doprava byla víc než bojovka, ubytování od této ck nebylo to co slibovali a pokoje malé, o jídle co nazývají polopenzí raději pomlčet.. chudáci lidi co si zaplatili plnou penzi, dostali k obědu jen polévku co pak byla i k večeři, tohle by jim neprošlo ani v mateřince, natož dát takové miniporce dospělým lidem, natož chlapům, prostě ostuda.. a delegátka? :D ta nezařídila prakticky nic.. viz poslední den odjezdu, to byl výsměch všem odjíždějícícm lidem.. TUHLE CK NEDOPORUČUJI!

29.07.2012 23:49 Květa    
---.dialtelecom.cz

Nevím,jaké máte požadavky a jakého průvodce.Nyní jsem se vrátila od moře s touto cestovkou a byla jsem ráda,že to co se psalo na netu jsem nezažila.Běžná rekreace ,malé mouchy se našly,ale to se najde všude,takže vcelku s manželem spokojení.

26.07.2012 23:31 Alena
---.net.upcbroadband.cz

Též se musím přidat k nespokojeným klientům ze zájezdu v posledním červnovém týdnu do Bašky Vody.Ze služeb CK nelze nic pochválit, delegátka naprosto neschopná, např. nezařídila ani jí avizovanou výměnu ručníků, takže jsme se celý týdem museli spokojit s jedním ne zrovna velkým ručníkem. A tak by se dalo pokračovat. Ještě, že nám vše vynahradilo krásné počasí i voda. Do CK jsem 3.7. zavolala a sdělila připomínky se žádostí o reakci majitele. Dosud se neozval a ani nedoufám, že by tak učinil. TUTO CESTOVKU VŘELE NEDOPORUČUJI!!! Hvězdičku si nezaslouží ani omylem!!

15.07.2012 22:05 Janča    
---.net.upcbroadband.cz

První dovolená, kde jsem nebyla úplně spokojená,delegát chyběl, nikdo se o nás nestaral, jídlo výsměch a katastrofa, ale prostředí krásné, pláže nádherné.Odjezd domů připomínal tajnou misi a úprk z Chorvatska.

13.07.2012 21:36 Kateřina
---.109.broadband15.iol.cz

Koncem června mě byla ck ROS.BR!!! úplně totálně zničena první dovolená u moře!!! S touto cestovkou už nikdy více!!! To co zde uvádějí ostatní je úplná a smutná pravda!!!

13.07.2012 00:16 Pavla    
---.interlogic.cz

c tohle CK jsme byli v chorvatsku koncem června, její služby jsou na velmi nízké úrovni, strava naprostý otřes, ubytování nižší standard, služby delegátky neexistovaly doprava hodně úsměvná :(( a tak bych mohla pokračovat! s touhle CK už raději NE!

03.07.2012 10:28 Rozzuřená účastnice zájezdu    
---.34.smartynet.cz

A ty hvězdičky jsem zapomněla vymazat! Nezaslouží si opravdu žádnou hvězdičku!

03.07.2012 10:26 Rozuřená účastnice zájezdu    
---.34.smartynet.cz

Letošní dovolenou jsem si vybrala u ck ROS.BR! Již nikdy více bych si dovolenou u téhle cestovní kanceláře nevybrala! Delegátka jako by tam nebyla. Informace řekla jen někomu a ti je poslali dál. Neuměla si nic zorganizovat! Ubytování jsme měli s polopenzí. Když na někoho nevyšla snídaně, čekal půl hodiny,než se našlo něco jiného. Asi neměli na čaj, tak podávali studenou vodu.Večeře studené, rýže tvrdá, polévky v míse byly poloprázdné, nejhorší dovolená, kterou jsem zažila. A není to jen můj názor,ale i názor všech účastníků. Celá skupina (celý autobus) jsme byli velmi zklamaní. A navíc, ten,kdo si připlatil plnou penzi(cca 2000 kč navíc) měl na oběd jen polívku. Katastrova již nikdy více!

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist