Snail Travel

Hodnocení:
Logo CK Snail Travel

Logo CK Snail Travel

CK Snail Travel

Cestovní kancelář Snail Travel se sídlem v Praze působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1998 a je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur. Od svého založení se CK Snail Travel specializuje na oblast slunného Portugalska. CK Snail Travel je napojena na rezervační systém AMADEUS a díky tomu nabízí svým klientům letenky do celého světa. Snail Travel spolupracuje s mnoha cestovními kancelářemi v ČR. V její nabídce nalezneme klasické pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, last minute zájezdy, zimní lyžařské zájezdy, eurovíkendy, golfové zájezdy a také služební cesty pro firmy. Cestovní kancelář Snail Travel je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

CK Snail Travel – destinace

Klienti, kteří se rozhodnou svěřit svou letní dovolenou do rukou CK Snail Trvael, mají možnost vycestovat do Portugalska, Španělska, Itálie, Francie, Turecka, Řecka a na Kypr. Na africkém kontinentu jsou připraveny destinace Kapverdy, Mozambik, Seychely, Mauricius, Réunion, Sao Taomé a JAR. Milovníci asijského kontinentu mají možnost strávit dovolenou na Maledivách, nebo na Srí Lance. A jako poslední je v nabídce americký kontinent, to znamená Brazílie a Karibik (Kuba a Dominikánská republika). Zimní lyžařské zájezdy jsou pořádány do rakouských, italských a francouzských Alp.

 

Kontakt:

 

CK Snail Travel pobočka Praha

Veleslavínova 6

110 00 Praha 1

 

tel.: +420 224 813 926

fax: +420 224 811 819

 

e-mail: internet@snailtravel.cz

 

www.snailtravel.cz

 

Publikováno: 07.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Snail Travel

19.01.2016 12:13 Jitka Podlipská
88.103.115---

Dobrý den, ačkoliv jsem neměla v úmyslu komentář psát, zkušenosti s CK Snail Travel mě k tomu donutily - ráda bych upozornila všechny budoucí zákazníky. Byli jsme s manželem vloni v říjnu na Sicílii, nechtěli jsme být někde na konci světa, a tak jsme vybírali hotel v letovisku. Naším snem bylo vidět klášter Monreale, koupili jsme si výlet do tohoto krásného místa od CK Snail Travel již v Čechách. Nakonec nám bylo den před odletem změněno místo pobytu - byli jsme v hotelu, který byl na samotě, bez možnosti večerních procházek či návštěvy restaurace. A výlet do Monreale se neuskutečnil. Po příjezdu jsem chtěla vrátit cca 3 000 Kč za zaplacený a neuskutečněný výlet, ale přes moje četné urgence peníze dodnes memám.

07.10.2012 21:49 marie    
---.mk-as.cz

Dobrý večér, v sobotu jsme se vrátili z Malty Senior55+ pořádaný Vaší CK spokojení a plní krásných zážitku, let,hotel,jídlo, teplé moře, krásné počasí,vše super.Jediná vada na kráse byla neupravená delegátka Adriana, která si poplete pojmy dovolená a pionýrský tábor, napadala a urážela lidí, kteří přišli na schůzku a neměli zájem o nabízené drahé zájezdy a chtěli si cestovat na vlastní pěst. Na zájezdě v ceně jsme poslouchali špatnou výchovu dětí v ČR,SKV a jiné její výmysly.Nejvíce si cenila svůj drahocený výklad a upozornila nás,že kdo si nezaplatí nesmí ji nikde poslouchat.Asi jsme ji kazili úmysl oškubat důchodci z Čech.

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist