Voma

Hodnocení:
Logo CK Voma

Logo CK Voma

CK Voma

Cestovní kancelář Voma se sídlem v Třebíči působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1992. V počátcích provozovali cestovní kancelář její majitelé, manželé Vondráčkovi, ve své domácnosti. Roku 1996 Vondráčkovi koupili a zrekonstruovali budovu na Havlíčkově nábřeží v Třebíči, kde jejich firma působí i v současnosti. V nabídce cestovní kanceláře Voma nalezneme klasické pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, poutní zájezdy, zájezdy pro kolektivy, jednodenní zájezdy a také zájezdy pro školy. Cestovní kancelář Voma je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

 

CK Voma – destinace

Klienti cestovní kanceláře Voma mohou vybírat zájezdy do následujících zemí: Francie, Nizozemsko, Chorvatsko, Slovinsko, Itálie, Polsko, Rakousko, Německo, Španělsko, Švýcarsko, Velká Británie, Maďarsko a Slovensko. V nabídce jsou také kolektivní zájezdy do Prahy, spojené s návštěvou blízkého Gottlandu.

 

Kontakt:

 

CK Voma pobočka Třebíč

Havlíčkovo nábřeží 1

674 01 Třebíč

 

tel.: +420 568 821 115

fax: +420 568 821 877

 

e-mail: ckvoma@ckvoma.cz

 

www.ckvoma.cz

 

Publikováno: 07.02.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Voma

04.10.2015 17:51 Anna Kolmanová
---.pel.cz

Dobrý den, již jednou jsem psala do diskuse na Obrionu a chválila. Také ale musím ohodnotit pozn. zájezd Španělsko v roce 2014. Dodnes jsem nevstřebala negativa z tohoto zájezdu. Skladba zájezdu výborná, ale výsledek k vzteku. Barcelonu jsme vlastně ani neviděli. V Gaudího basilice žádný výklad, výtah nahoru na vyhlídku basiliky také nebyl zajištěn. Průvodce jen bezradně stál a nevěděl, že jízdenky na výtah měl mít dopředu koupené, zřejmě se vstupenkami... Gaudího zahrady jsme prolétli jak o závod a to podstatné lavičky jsme opět neviděli. Monserat, opět chvat. Kdo nechtěl moc vidět, měl času dost... Nikde žádný výklad průvodce a to už tam prý byl v onen rok po 20té. Po dobu zájezdu jsme to slyšeli několikrát. Už jsem toho sjela hodně, ale s tak neprofesionálním průvodcem, nic nevědoucím a celý zájezd jenom mlčícím jsem se ještě nesetkala. Žádné informace, děs... Jediný a hlavní zájem byl abychom se přihlásili na flamengo. Zřejmě akce s provizí... Ani jeho přístup k účastníkům zájezdu zdaleka nebyl na úrovni. Jeho hodnocení by bylo z mé strany jako ve škole za 5, na propadnutí. Letos 2015 jsem s Vomou absolvovala Českosaské Švýcarsko a spokojenost. Průvodce příjemný a hlavně znalý. Korsika v roce 2013 také OK. Viděli a poznali jsme hodně, mohu doporučit...

03.08.2015 18:05 Myška    
---.net.upcbroadband.cz

Zájezd do Švýcarských Alp byl opravdu krásný, počasí nám přálo, a tak jsme si užily pěkné tři dny v nádherné přírodě. Vadí nám, ale chování pana majitele a zároveň průvodce pana Vondráčka. Při zpáteční cestě došlo k nepěkné výměně názorů mezi panem Vondráčkem a jednou klientkou. Jednalo se o brzký ranní příjezd do Prahy Zličína v 1,45hod., kde není kam jít a počkat na další spojení k domovu. Místo toho,aby hned a jasně řekl, že není problém vyložit nás na Hlavním nádraží, byl sprostý a doporučil nám, abychom již s jeho cestovkou nejezdily. To bylo neprofesionální a nekorektní jednání pana majitele!!

15.06.2012 10:11 Hana Andělová    
88.103.123---

Ve dnech 7.6.-12.6 jsem se zúčastnila poznávacího zájezdu do Itálie.Chci velmi poděkovat za vzornou péči o všechny účastníky zájezdu, velmi ráda jezdím na poznávací zájezdy, ale tak úžasnou posádku řidičů jsem ještě nezažila, chci jím touto cestou ještě jednou poděkovat.Zvláštní poděkovaní patří průvodci Petru Horákovi, jedním slovem byl úžasný, tak fundovaný a příjemný průvodce se hned tak nenajde. Ještě jednou všem moc děkuji a těším se na další setkání a zájedy. Hana Andělová a Věra Bastlová

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články

Nejlépe hodnocené CK

Kozak Tour (5/5)Bulgariatour (5/5)
Mediteran Travel (5/5) (5/5)
JK Bus (5/5)Greece Tours (5/5)
Datour (5/5)Fishtour (5/5)
Pangeo tours (5/5)Ciao (5/5)

Nejhůře hodnocené CK

Bohemian Fantasy (1/5)CONDOR (1/5)
KO-TOUR (1/5) (1/5)
TUI (1/5) (1.5/5)
SBV Trading (1.7/5)Alexandria (2/5)
Vítkovice Tours (2.2/5) (2.3/5)

Vybrané Fotogalerie

© 2008-2022 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist